KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Pirelli'den çalışanlarına jest
Pirelli'den çalışanlarına jest
Güncel
08 Aralık 2012 Cumartesi 13:15
  • 1668
  • 0

Pirelli'den çalışanlarına jest

Ülkemizde yaklaşık 50 yıldır hizmet veren İtalyan devi Pirelli, bir ödül töreni düzenleyerek 15 yıldır firma bünyesinde çalışanlara teşekkür plaketi verdi

Kentimizde 1962 yılında kurularak o günden bugüne lastik üretimi gerçekleştiren Pirelli, çalışanlarına verdiği değeri bir kez daha gösterdi. Pirelli yönetimi, 15 yıldır firmada çalışan işçilere performanslarından dolayı hem teşekkür plaketi sundu hem de onların ailelerini yemekte ağırladı. İşçiler sadece plaket almakla kalmadı aynı zamanda kıdemlerinden ötürü kendilerine belirtilen tarihler arasında ücretli izine de çıkacak.

 
KEYİFLER YERİNDEYDİ
Fabrikanın yemekhanesinde gerçekleşen ödül törenine fabrika üst yönetiminde de ilgi oldukça yoğundu. Fabrika müdürü Ayhan Güven'in yanı sıra personel direktörü Muhittin Kızıler, personel müdürü Gence Saygın, güvenlik müdürü İhsan Kaya ve üretim müdürü Ahmet Oruçun ile Lastik-İş Sendikası`dan Nejdet Ulusoy törende hazır bulundu. Ailelerle birlikte fabrikada küçük bir tur gerçekleştiren firma yetkililerinin neşesi dikkat çekti.
 
PLAKET VERİLDİ
Hep birlikte neşe içerisinde yenilen yemeğin ardından, plaketler takdim eden Türk Pirelli A.Ş. Genel Müdürü Ayhan Güven, “Pirelli yıllardır bu kentte hizmet veriyor ve artık nesiller fabrikamızda çalışarak büyüdüler. Çok uzun yıllardır bizlerle birlikte çalışan arkadaşlarımız var. Onları canı gönülde kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi. Özelikle çocukların, babalarının çalıştığı yeri ilk kez görmesi sebebiyle son derece mutlu oldukları da fark edilen ayrıntılar arasındaydı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ