KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Derince TP, resmi kurumları unutturmuyor
Derince TP, resmi kurumları unutturmuyor
Siyaset
04 Nisan 2010 Pazar 15:54
  • 914
  • 1

Derince TP, resmi kurumları unutturmuyor

Derince’de bazı resmi kurumların olmadığını daha önce bir çok açıklamasında belirten TP Derince İlçe Başkanı Cavit Eroğlu, muhalafeti bu konuda birlik olmaya davet etti

TP Derince İlçe Başkanı Cavit Eroğlu önceki akşam ilçe parti binasında basın açıklaması yaptı. İlçede eksik olan resmi kurumlarla ilgili yapılan açıklamada Eroğlu, Derince`de bu resmi kurumların bir an önce ilçeye getirilmesi adına ellerinden geleni yapacaklarını, bu davayı asla unutturmayacaklarını söyledi.

DAVET ETTİ
Eroğlu konuşmasını şöyle sürdürdü; “Teşkilatımız olarak Derince`nin eksikleri olan Trafik Tescil Bürosu, Adliye, Tapu Kadastro, Derince Gümrük Müdürlüğü ile ilgili tüm muhalefet partilerini, birlikte gerekli tavrı koymaya davet ediyoruz.

AÇIKLAMA YAPIN
Biz bu konularda ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bu konuda yerel yönetimimizden kamu kuruluşlarında kadrolaşmaları bırakıp Derince`nin bu sorunlarıyla ilgili bir açıklama yapmalarını bekliyoruz.”

YENİ ÜYELER 
Öte yandan açıklama sonrası yeni üyelere parti rozetleri törenle takıldı. İlçe teşkilatına üye olan Ali Rıza Uysal`a parti rozetini ilçe başkanı Cavit Eroğlu taktı.  Gençlik kollarına üye olan 15 kişiyi de rozetlerini başkan yardımcısı Seher Çetinkaya taktı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ