KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Profesör Konukman ekonomiyi anlatacak
Profesör Konukman ekonomiyi anlatacak
Güncel
Aktan Uslu
25 Ekim 2018 Perşembe 10:07
  • 2680
  • 0

Profesör Konukman ekonomiyi anlatacak

Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Birgün Gazetesi yazarı Sinoplu Prof.Dr.Aziz Konukman ekonomiyi BMİS Gebze’nin halka açık söyleşisinde değerlendirecek

DİSK Birleşik Metal-İş Sendikası Gebze Şubesi’nde yönetim Prof.Dr. Aziz Konukman’ı yarın hem işyeri temsilcileri hem de Gebzeli vatandaşlar için ağırlayacak. Yarın (26 Ekim Cuma) sabah 10.30’da BMİS Gebze’nin Osman Yılmaz Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 48 Kat: 4 (Gebze eski öğretmenevi karşısı) adresindeki yerinde gerçekleşecek panel halka açık olacak. Sinoplu akademisyenin söyleşisine Gebze ve civarındaki hemşerilerinin de yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi olan Konukman, Birgün Gazetesi’ndeki köşe yazıları ve ekonomiye, enerjiye dair etkili söylemleri ile biliniyor.

BMİS Gebze Şube Başkanı Necmettin Aydın bugüne kadar bu tür söyleşileri işyeri temsilcileri ve şube üyeleri ile sınırlı tuttuklarını belirterek, “Ancak bu sefer ülkemiz genelinde tanınıp sevilen bir akademisyeni, ekonomi konusunda fikirlerini dinlemek ve soruları yanıtlaması için ağırlıyoruz. Gebzeliler’in de bu deneyimden yararlanması gerektiğini düşündük. Söyleşimiz istisnasız tüm vatandaşlara açıktır” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ