KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Protokole Öğretmenler Günü sürprizi
Protokole Öğretmenler Günü sürprizi
Güncel
25 Kasım 2009 Çarşamba 15:47
  • 942
  • 0

Protokole Öğretmenler Günü sürprizi

Büyükşehir Belediyesi Öğretmenler Günü nedeniyle yemek düzenledi. Yemeğe katılan vali Sözer, başkan Karaosmanoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü İspirli’nin sürpriz konukları vardı

Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle, 2009 yılında emekli olan ve yeni göreve başlayan öğretmenlere yemek verdi. Antikkapı Restaurant`ta gerçekleştirilen yemeğe öğretmenlerin yanı sıra Kocaeli Valisi Gökhan Sözer, Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli ve İl Milli Eğitim şube müdürleri katıldı. Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında düzenlenen yemekte ayrıca büyük sürprizler de yaşandı.
 

EN GÜZEL HEDİYE
Şuan yürüttüğü görev öncesinde öğretmenlik kariyeri bulunan Vali Gökhan Sözer, Büyükşehir Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli`ye öğretmenleri ve öğrencileri sürpriz yaptı. İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli`nin konuşması sırasında, öğrencisi Ferhat Polat, Kocaeli Valisi Gökhan Sözer`in konuşması sırasında fizik öğretmeni Gültekin Ekin ve Karaosmanoğlu`nun konuşması sırasında, lise öğretmeni Emrullah Dal ve öğrencileri Şaban Aziz Ateş, Haluk Başar, Ömer Akçakaya, Ali Sarıçiçek, Mehmet Özgül sahneye gelerek Öğretmenler Günü`nü kutladı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ