KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Pusula Marmara’nın futbol turnuvası başladı
Pusula Marmara’nın futbol turnuvası başladı
Güncel
13 Nisan 2018 Cuma 10:54
  • 4905
  • 1

Pusula Marmara’nın futbol turnuvası başladı

Dilovası merkezli haber sitesi ve dergi Pusula’nın dördüncü kuruluş yılı nedeniyle düzenlediği futbol turnuvası başladı

Pusulamarmara.com ve Pusula Dergisi’nin 'Takımını Kur Sen de Katıl' sloganıyla düzenlediği Dilovası’ndaki futbol turnuvası Kaymakam Mustafa Asım Alkan ve Belediye Başkanı Ali Toltar’ın topa vuruşları ile başladı. Pusulamarmara.com haber sitesinin dördüncü senesi ve “Sosyal alanda sürekli geri planda bırakılan Dilovası halkına” özel düzenlenen turnuvada 12  takım mücadele edecek.

 

Turnuvanın açılışına Dilovası Dernekler Federasyonu – DİDEF Başkanı Ercan Güneş ile Orhan Gülek, Hamza Şayir’in de aralarında bulunduğu çok sayıda iş adamı ve davetli katıldı. Turnuvada ilk maç Dilovası Gençler Birliği ile Bingöl Gençlik takımları arasında oynandı.

 

Alkan, Toltar ve Güneş kutladı

Kaymakam Alkan turnuvanın fair play ruhuyla sürmesini diledi. Belediye Başkanı Ali Toltar da turnuvayı düzenleyenleri cesaretlerinden ötürü kutladı. DİDEF Başkanı Ercan Güneş daha önce düzenlenen çeşitli turnuvalardaki olumsuzluklardan ötürü bu turnuvaya katılımın 12’de kaldığını belirtip tertip komitesini kutladı.

 

İlgi yetersizliğine sitem

Site kurucusu İsmail Yıldır da tüm konuklara katılımlarından ötürü teşekkür edip, “Bizler sizlerden cesaret alarak bu tür işlerle uğraşıyoruz, Ercan Başkanımın dediği gibi çok az ilgi oldu, buda bize zarardı. Ama geri adım atmadan bu işinde üstesinden gelmek istedik” dedi. Metin Yıldırım da turnuvaya derneklerin daha yoğun ilgi göstermesini beklediklerini kaydedip, “Bu konuda çok gönül koyduk dernek başkanlarımıza, yine de geri adım atmadan işimize devam ettik Allah sakatlık vermez inşallah” diye konuştu.  

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: .......

İlgisizliğinden en büyük nedeni takımların oyuncularının dişardan veya içeriden lisanslı futbolcular olmasıdır buna biraz sınır koyulsaydı katılım artardı

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ