Kocaeli Zirve
Pusula Marmara’nın futbol turnuvası başladı
Pusula Marmara’nın futbol turnuvası başladı
Güncel
13 Nisan 2018 Cuma 10:54
  • 4791
  • 1

Pusula Marmara’nın futbol turnuvası başladı

Dilovası merkezli haber sitesi ve dergi Pusula’nın dördüncü kuruluş yılı nedeniyle düzenlediği futbol turnuvası başladı

Pusulamarmara.com ve Pusula Dergisi’nin 'Takımını Kur Sen de Katıl' sloganıyla düzenlediği Dilovası’ndaki futbol turnuvası Kaymakam Mustafa Asım Alkan ve Belediye Başkanı Ali Toltar’ın topa vuruşları ile başladı. Pusulamarmara.com haber sitesinin dördüncü senesi ve “Sosyal alanda sürekli geri planda bırakılan Dilovası halkına” özel düzenlenen turnuvada 12  takım mücadele edecek.

 

Turnuvanın açılışına Dilovası Dernekler Federasyonu – DİDEF Başkanı Ercan Güneş ile Orhan Gülek, Hamza Şayir’in de aralarında bulunduğu çok sayıda iş adamı ve davetli katıldı. Turnuvada ilk maç Dilovası Gençler Birliği ile Bingöl Gençlik takımları arasında oynandı.

 

Alkan, Toltar ve Güneş kutladı

Kaymakam Alkan turnuvanın fair play ruhuyla sürmesini diledi. Belediye Başkanı Ali Toltar da turnuvayı düzenleyenleri cesaretlerinden ötürü kutladı. DİDEF Başkanı Ercan Güneş daha önce düzenlenen çeşitli turnuvalardaki olumsuzluklardan ötürü bu turnuvaya katılımın 12’de kaldığını belirtip tertip komitesini kutladı.

 

İlgi yetersizliğine sitem

Site kurucusu İsmail Yıldır da tüm konuklara katılımlarından ötürü teşekkür edip, “Bizler sizlerden cesaret alarak bu tür işlerle uğraşıyoruz, Ercan Başkanımın dediği gibi çok az ilgi oldu, buda bize zarardı. Ama geri adım atmadan bu işinde üstesinden gelmek istedik” dedi. Metin Yıldırım da turnuvaya derneklerin daha yoğun ilgi göstermesini beklediklerini kaydedip, “Bu konuda çok gönül koyduk dernek başkanlarımıza, yine de geri adım atmadan işimize devam ettik Allah sakatlık vermez inşallah” diye konuştu.  

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: .......

İlgisizliğinden en büyük nedeni takımların oyuncularının dişardan veya içeriden lisanslı futbolcular olmasıdır buna biraz sınır koyulsaydı katılım artardı

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

TÜGVA Kocaeli’de iki atama

TÜGVA Kocaeli’de iki atama

Genç Yönetici Okulu, Stratejik Düşünce Okulu, Enderun Sohbetleri, Salihler Bahçesi, İşin Ehlinden, Osmanlı Şehirleri Futbol Turnuvası, Resimlerle 40 Hadis yarışması, Aile Okulu, Sahn-ı Seman Dersleri, Eğitim Kursları, Düşünen Gençlik Üretiyor Projesi, Bilim ve Teknoloi çalışmaları, Yazılım ve Kodlama Atölye Çalışmaları gibi organizasyonlarla kamuoyunda takdir toplayan Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Kocaeli İl Temsilciliği, teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor. Çayırova ve Gebze ilçelerinin yeni temsilcileri görevlerine başladılar.

Usulsüz satışa CHP bu kez mahkeme yolu ile ‘Dur’ dedi

Usulsüz satışa CHP bu kez mahkeme yolu ile ‘Dur’ dedi

Sürekli olarak yapılan usulsüzlükler ile gündeme gelen Körfez Belediyesi’nin geçtiğimiz hafta gerçekleşen Ekim Ekim ayı meclis toplantısındaki büyük tepki çeken arsa satışı meclisin CHP grubu üyeleri tarafından idare mahkemesine taşındı. CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Engin Taşdemir, Körfez Belediye Meclisi CHP grubu üyeleri Tayfun Balıkçı, Nilgün Solakoğlu, İbrahim Fortacı ve Fevzi Canbaz idare mahkemede gerekli işlemleri yaparak konuyla ilgili bir açıklama gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

Cemil Yaman, Erdoğan'la Macaristan'da

Yazan: Dilovası

Yorum: Helal olsun gerçekten büyük başarıdır tebrikler

Baran vatandaşa telefonla ulaşıyor

Yazan: Herekeli

Yorum: Kamuoyunda iyi bir izlenim bıraktığı kesnlikle hikaye, REİS ne demişti benim yanıma bu tanıdım şu akrabam diye kimse gelmesin Baran koşturup dursun boşuna çünkü son çırpınışları ElvEda BLD.BŞK.ğı

KENT REHBERİ