KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Ramada öğretmenlerin gönlünü kazandı
Ramada öğretmenlerin gönlünü kazandı
Güncel
29 Kasım 2012 Perşembe 10:22
  • 926
  • 0

Ramada öğretmenlerin gönlünü kazandı

Ramada Plaza, Öğretmenler Günü’ne özel hazırladığı organizasyonla tüm öğretmenlerin gönlünü kazandı. 24 Kasım, pek çok öğretmenin katılımıyla otelde çoşkuyla kutlandı

Ramada Plaza, açıldığı günden bu yana nitelikli organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. En son 24 Kasım Öğretmenler Günü için hazırladığı brunch paketiyle öğretmenlerin gönüllerine girmeyi başardı. Öğretmenler Günü`nde zengin bir kahvaltı ve brunch menüsü buna ilaveten kulakların pasının silindiği bir canlı müzik hizmeti veren otelde, organizasyona katılan tüm misafirler keyifli bir Öğretmenler Günü geçirdi.

 
EĞLENDİLER
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren, etkinliğe kalabalık bir öğretmen gurubuyla katılırken, Yuvam Akarca Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Sevgi Koyun da öğretmen arkadaşlarıyla birlikte Ramada Otel`de hazır bulundu. Kahvaltıyla başlayan programda, öğretmenler bir süre sonra Blues Brothers grubunun güzel müzikleri ve eğlenceli repertuarı sayesinde yerlerinde duramayarak kendilerini piste attı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ