KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Recep Bilal Şengün villasının birini 500 bin dolara satıyor
Recep Bilal Şengün villasının birini 500 bin dolara satıyor
Güncel
02 Aralık 2009 Çarşamba 09:54
  • 4063
  • 13

Recep Bilal Şengün villasının birini 500 bin dolara satıyor

İZAYDAŞ eski genel müdürlerinden Recep Bilal Şengün, Ereğli’de yaptırdığı iki villadan birini satışa çıkarmış.

Recep Bilal Şengün`ün, İZAYDAŞ`ta genel müdürlük yaptığı dönemde Ereğli`de satın aldığı 1.5 dönümlük arazi üzerine çok lüks ve gösterişli iki villa yaptırdığı haberi o günlerde gazetemize manşet olmuştu.

Bizim Kocaeli Gazetesi olarak Recep Bilal Şengün`ün yaptırdığı villalara ilişkin haberi ‘İZAYDAŞ Genel Müdürü`nün milyon dolarlık villaları` başlığıyla vermiştik. Recep Bilal Şengün de haberin gazetemizde yer almasından sonra yaptığı basın toplantısında rakamların çok abartıldığını söylemiş, gazetemizi yalan ve şişirme haber yapmakla suçlamıştı.

Hakkında inanılmaz iddialar ortaya atılan, ama bütün bunlara rağmen yakın çevresine ‘Beni bu görevden almaya kimsenin gücü yetmez` diyen Recep Bilal Şengün, 29 Mart yerel seçimlerinin ardından başkan Karaosmanoğlu tarafından apar topar görevden alınmıştı. Şengün, İZAYDAŞ`taki görevinden alındıktan sonra Galericiler Sitesi`nde galericilik yapmaya başlamıştı.

Recep Bilal Şengün şimdi internetteki en popüler satış sitesi olan www.sahibinden.com sitesine ilan vererek villalardan birisini satışa çıkardığını duyurmuş.

Kaç paraya satıyor biliyor musunuz?
Tam 495 bin dolara.

Evet, Bizim Kocaeli Gazetesi`nin yazdığı ‘milyon dolarlık villalar` haberine ‘yalan ve abartılmış` diyen Recep Bilal Şengün ekonomik krizin had safhada olduğu bu günlerde tek villa için 500 bin dolar para istiyor.
Normal koşullarda bu villaların tanesinin 750 bin dolara satılacağını söyleyen emlakçılar bu ekonomik krizde bu rakamın bile çok büyük bir para olduğunu dile getiriyor.


İlan verdiği internet sitesinde villanın bütün özelliklerini en ince ayrıntısına kadar anlatan Recep Bilal Şengün`ün bu villasına müşteri bulup bulmayacağını bilmiyoruz.

Bildiğimiz tek şey İZAYDAŞ`ta genel müdürlük yapan birisinin beş yılda 1 milyon dolar edecek iki villaya nasıl sahip olduğudur?
 

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ