KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Recep Ekşi meclis üyelerini neden otelinde ağırlıyor?
Recep Ekşi meclis üyelerini neden otelinde ağırlıyor?
Güncel
07 Nisan 2010 Çarşamba 11:47
  • 5200
  • 7

Recep Ekşi meclis üyelerini neden otelinde ağırlıyor?

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Recep Ekşi durduk yerde birdenbire KOTO’nun 73 meclis üyesini geçen yıl hizmete açtığı Bodrum’daki Kefaluka Oteli’nde ağırlama ve misafir etme kararı almıştı.

KOTO meclis üyeleri uçak paralarını ceplerinden ödeyerek bu hafta sonunu Bodrum`daki ultra lüks otelde geçirecek.
KOTO meclis üyeleri isterse eşlerini de yanında götürecek.
Tabi KOTO Meclis Başkanı Recep Ekşi`nin birdenbire tüm KOTO meclis üyelerine eşleriyle beraber bu tatil teklifini neden ve niçin yaptığını merak ediyorduk.
Biraz araştırınca bulduk.
Konuştuğumuz bazı KOTO meclis üyeleri, ‘KOTO`nun son meclis toplantısında Recep Ekşi ve İbrahim Keleş`in istediği Venüs Restaurant`ın yıkılma kararı çıkmadı. Meclis üyeleri diğer alternatiflerin de değerlendirmeye alınmasını istedi. Böylece hem Recep Ekşi`nin hem de İbrahim Keleş`in istediği kararı almadı meclis üyeleri. İşte bunu gören Recep Ekşi şimdi bütün KOTO meclis üyelerini otelinde ağırlayarak bir anlamda bizi kafaya almaya çalışacak, manevi ve psikolojik baskı yapacak` diyor.
Evet böyle diyor KOTO`nun bazı meclis üyeleri bu geziyle ilgili.
Şimdi Recep Ekşi`nin Bodrum`daki ultra lüks Kefaluka Oteli`ne 73 KOTO meclis üyesinden kaç kişi katılacak ve 28 Nisan`da yapılacak meclis toplantısında KOTO meclis üyeleri Venüs`le ilgili nasıl bir karar verecek hep birlikte göreceğiz.
Kısacası bu geziyle Recep Ekşi ve İbrahim Keleş amacına ulaşacak mı göreceğiz.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ