KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
RECIDENCE ÖTESİ BİR PROJE; KVS ROYAL…
RECIDENCE ÖTESİ BİR PROJE; KVS ROYAL…
Güncel
12 Eylül 2018 Çarşamba 12:43
  • 9216
  • 0

RECIDENCE ÖTESİ BİR PROJE; KVS ROYAL…

KVS Cem Kavşut, tarafından yapılan ve “Lüks yaşamın” tanımının yapıldığı KVS ROYAL projesi, lüks yaşamda aradığınız konfor ve huzuru, modern rezidans daireleriyle Yeşilova’da size sunuyor

HAZIRLAYAN:TÜLAY DURAN

YENİ KALİTE ANLAYIŞINIZ

Uluslararası standartlarda, 8 aylık bir fizibilitenin sonucu olarak ortaya çıkan ve KVS Cem Kavşut imzasını taşıyan KVS ROYAL projesi, göz kamaştıran lüks yaşamıyla residence ötesi diyebileceğimiz özelliklere sahip. İç ve dış görselliğinin ihtişamı dışında, lüks yaşama dair yeni kalite anlayışınız bu projenin içinde. Toplam 2 bin 300 metrekare üzerindeki projede 96 adet bağımsız bölüm bulunmakta. 86 adet dairelerin, 70’şi 1+1, geri kalan daireler ise 2+1 şeklinde projelendirilmiş. 10 adet dükkan olarak planlanan projede ihtiyacınıza dair her şey bulunmakta.

 

 

 

ARTILARIYLA KENTİN YENİ GÖZDESİ

İhtişamlı dış görüntüsüyle KVS ROYAL projesinde, 50 ile 70 metrekare arasındaki 1+1 dairelerin dışında 2+1 daireler, 100 ile 130 metrekare arasında değişmekte. 1+1 daireler yapılırken de sadece insanlar kalsın, çıksın düşünülmemiş, lüks yaşamınıza dair her şey düşünülmüş.  Bildiğiniz otel konseptinde, resepsiyon hizmeti de bu konseptin içinde yerini alacak. Gelecek olan misafirleriniz sadece belli bir kimlik altında geçiş yapabilecek. Hamamı, saunası, kapalı yüzme havuzu, fitnessı, kuru temizlemesi, ev temizlemesi, kiralama sistemi de bu residence projesinin diğer detayları arasında. 7/24 güvenlik hizmeti ile de sevdiklerinizle güven içinde yaşayacaksınız. Adeta artılarıyla kentin yeni gözdesi olacak bu proje, uluslararası standartlarda deprem ve yangın güvenliğine de sahip bir proje.

 

 

HUZURLU YAŞAM SİZİ BEKLİYOR

Yeşilova’nın recidence konusunda en iddialı olduğu KVS ROYAL projesindeki dubleks dairelerin mutfak ve salonu yukarıda olup; odalar ise aşağıda bulunmakta. En yukarı çıkan çift asansörler ile böylelikle mahreminiz korunarak, misafirlerinizi direk salonunuzda ve terasınızda ağırlayabilirsiniz. Site yönetimi ise 2 yıl, KVS Yapı Cem Kavşut firmasında olacak, böylelikle yaşamınıza dair karşılaşabileceğiniz tüm sorunların muhatabı da yine birinci elden kendileri olacak. 2012’den beri aynı ekiple çalışmanın avantajını taşıyan KVS Yapı Cem Kavşut,  lüks yaşamınıza dair her şeyin garantisini de böylelikle vermiş oluyor. Dairelerde kombi, mutfak dolabı, duşa kabin ve gömme rezervuarların dışında kayıp alanların kullanımı da gömme dolaplarla sağlanmış. Normalde projelerin temellerinde kullanılan 40-50 cm radye plak yerine ise 80 cm radye plak kullanılmış. Bu projede güvene dair her imza atılmış durumda, yani sizi önemsiyor ve huzurlu yaşama davet ediyorlar.

 

 

ÖDEMELER TAPU TESLİMİNDE

Dükkan kısımlarında, marketi ve kahvaltılık yerleri olacak. Bodrum katında 300 metrekare alanı ise daire sahiplerinin depo kullanımları için ayrılmış durumda.  350- 400 metrekare alanda ise kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness, mescit, duşlar, soyunma kabinleri olacak ki, bu rezidanstan hiç çıkmak istemeyeceksiniz.  Bir diğer avantajlı detayı ise ödemelerin tapu tesliminde olması. Yüzde 40 peşinatla gireceğiniz bu projede geri kalan ödeme tapu teslimatında yapılmakta. Kendinize uygun ödeme planı da çıkartabilirsiniz. Kaba inşaat aşamasında olan KVS ROYAL, bir buçuk sene sonra yaşama “Merhaba” diyecek. Cepheye ve metrekareye göre fiyatlandırma da değişmekte.    

 

 

YATIRIMCILARIN YENİ GÖZDESİ

Yatırımcıların da şimdiden gözdesi olduğu KVS ROYAL projesinde, yatırımcıları koruma amaçlı kiralama ofisi de bulunacak. Yani anlayacağınız hiç kimse kafasına göre bir bedel belirleyip projeyi ve yatırımcıyı zedeleyecek bir satış ve kiralamada bulunamayacak.  Tamamen her bir noktasında kalitenin ve huzurlu hayatın imzasının atıldığı KVS ROYAL projesi, şehir merkezine, Kocaeli Üniversitesi’ne 10 dakika, Symbol AVM’ye,  Şehirler Arası Otogara 5 dakika ve Kocaeli Şehir Hastanesi’ne 6 dakika mesafede konumlanmaktadır.

 

AYRICALIKLI DÜNYA SİZİ BEKLİYOR

Eşsiz manzarası eşliğinde, hızla değer kazanan lokasyon avantajını kullanmak, huzurlu bir yaşam alanında kendinize bir yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız; KVS ROYAL Recidence, tam size göre bir proje. Siz de kendinizi özel hissettirecek böyle lüks bir hayata adım atmak istiyorsanız; Yenişehir Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:104 İzmit Satış Ofisinden projeyi inceleyebilir, 0262 325 5269 ile 0 535 279 3089 telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz. @kvsroyalizmit Instagram ve @CemKavsutInsaat Facebook  hesapları ise ulaşabileceğiniz diğer noktaları.
Ayrıcalıklı dünya sizi bekliyor, geç kalmayın…

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ