KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Rehabilitasyon merkezi için uzman doktorlar istiyorlar
Rehabilitasyon merkezi için uzman doktorlar istiyorlar
Güncel
09 Aralık 2011 Cuma 11:21
  • 851
  • 0

Rehabilitasyon merkezi için uzman doktorlar istiyorlar

Bedesten Engelliler ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan’a uzman doktor talebinde bulundu

Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, engelli çocukları sevindirdi. Kandıra Bedesten Engelliler ve Rehabilitasyon Merkezi`ni ziyaret eden Cengiz Kan, buradaki çocuklarla tek tek ilgilendi. Kendi elleriyle engelli çocuklara hediye dağıtan Kan, merkez yetkililerinden engelli çocukların durumu ve çalışmaları hakkında bilgi almayı da ihmal etmedi. Merkez yetkilileri, engelli çocukların daha iyi eğitim görebilmeleri için devletin Kandıra`ya rehabilitasyon merkezi kurmasını ve uzman psikolog getirilmesi talebinde bulundu.

 

ÇÖZECEĞİNE SÖZ VERDİ
Kandıra`ya engelli çocukları eğitmek amaçlı merkezlerin açılmasının, onları topluma kazandırmak için doğru bir karar olduğunu belirten Kan, bu sorununun çözülmesi için girişimlerde bulunacağını ifade etti. Engelli çocukların kendi elleriyle yaptıkları Türk Bayrağı motifli panoyu başkan Kan`a hediye etmesiyle sonlanan ziyarette çocuklar da başkan Kan da güzel saatler geçirmenin mutluluğunu yaşadı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ