KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Derince TP, köyleri gezdi
Derince TP, köyleri gezdi
Siyaset
01 Nisan 2010 Perşembe 14:47
  • 1271
  • 1

Derince TP, köyleri gezdi

Türkiye Partisi Derince İlçe Teşkilatı, Derince köylerini gezerek hem parti politikalarını anlattı hem de köylülerin sorunlarını dinledi

TP Derince İlçe Teşkilatı, Derince köylerini gezerek partileri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyaretler, ilçe başkanı Cavit Eroğlu, il başkan yardımcıları; Ercüment Tırpan, Savaş Eminoğlu, Seher Çetinkaya, Hasret Üstündağ Ayşe Özdemir, Tijen Göklere, ilçe yöneticisi Adem Ak, ilçe gençlik kolları başkanı Gökhan Günerdi ve TP Deniz Mahallesi Temsilcisi Murat Yıldız‘ın katılımıyla gerçekleşti.

İLGİLERİ İSPATLADI
İlçe başkanı Eroğlu ve beraberindeki heyet, parti çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgi verirken, köy sorunları hakkında da fikir alışverişinde bulundu. Cavit Eroğlu yaptığı konuşmada köylere ziyaretlerin devam edeceğini ve köylerde ikamet eden vatandaşların sorunlarını gündeme getirmek için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini dile getirdi. Başkan Eroğlu, “Genel başkanımız Abdüllatif Şener`in her zaman köylülerimizin yanında oldu. Zaten köylerde görmüş olduğumuz ilgide bunun ispatıdır” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ