KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Rengin İnşaat’ın yeni incileri
Rengin İnşaat’ın yeni incileri
Güncel
07 Aralık 2011 Çarşamba 11:20
  • 1296
  • 2

Rengin İnşaat’ın yeni incileri

İnşaat sektörünün tek kelimeyle devi olan firma Rengin İnşaat, Alan Panoroma Kent 2 ve Çarşı Yapı ile kentimize kondurduğu incilere yenilerini eklemiş durumda.

İnşaat sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurularak faaliyetlerini sürdüren Rengin İnşaat,  sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında bulunuyor. Alan Panorama Kent ve Çarşı Yapı gibi kendi alanında ses getiren projeleri hayata geçirmiş olan Rengin İnşaat, yakın zamanda hayata geçireceği yeni projeleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor.Kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren firmanın son dönemde öne çıkan iki projesi Çarşı Yapı ve Alan Panoroma 2.


ALAN PANOROMA FARK YARATIYOR
Yuvacık`ta, enfes İzmit Körfezi manzarasına karşı yapılan ve bu tip sitelerdeki alışılmış standartların daha ötesinde olanaklar sunan Alan Panorama - 2, yine aynı yerde ki Alan Panorama- 1` in hemen yanındaki arsaya  inşa edilecek.  Alan Panorama – 2` nin projesinde,  ünlü mimar Metin ALAN ve işadamı Erhan GÜLERYÜZ'ün imzası var. En ince ayrıntısının bile özenle planlandığı Alan Panorama-2 manzarasından, sosyal olanaklarına ve doğasına kadar Kocaeli'ndeki inşaat sektörünün dengelerini değiştirecek gibi görünüyor.


ÇARŞI YAPI KALİTENİN ADI
Yetkililer tarafından Merkezi İş Alanı (MIA) olarak ilan edilen bölgede kurulan Çarşı Yapı Avrupa standartlarında bir alış veriş merkezi olmasının yanında, Kocaeli`nin bundan sonra ki süreçte kentin alışverişte kalbi olmaya namzet.  Alt ve üst yapısı tamamlanan ve çevre düzenlemesi yapılan Çarşı Yapı`nın kent adına ne kadar önemli bir yatırım olduğunu ise ziyaret ettiğinizde daha net görebilmektesiniz. Her şeyin dört dörtlük düşünüldüğü proje de dükkan satışları ise kısa zamanda hedeflenen sayının çok üzerine çıkmasıyla fark yaratıyor


HEMEN ARAYIN ŞANSI KAÇIRMAYIN
Kocaeli`nin Modern Çarşısı, Çarşı Yapıda yer almak istiyorsanız 0262 335 55 76 numaralı telefondan Çarşı Yapı Satış Ofisi`ni arayabilir ya da ayrıntılı bilgiye www.kocaelicarsiyapi.com adresinden ulaşılabilir ya da her ayrıntısı düşünülmüş bir sosyal yaşama adım atmak istiyorsanız,
0262 344 32 51 / 0262 335  55 76 numaralı telefondan Alan Panorama - 2 satış ofisini arayabilir ya da ayrıntılı bilgiye www.alanpanoramakent.com adresinden ulaşılabilirsiniz.

 

 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ