KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Rent a carcılar dernek kurdu
Rent a carcılar dernek kurdu
Güncel
28 Kasım 2012 Çarşamba 10:50
  • 1401
  • 0

Rent a carcılar dernek kurdu

Rent a carların sorunlarına çözüm bulmak amacıyla bir araya gelen araç kiralama firmaları, Kocaeli Rent A Carcılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni kurdu

İl genelinde faaliyet gösteren 60 kadar rent a carı bir çatı altında toplamak amacıyla girişimde bulunan rent a car sahibi Orhan Sakcı, Fatih Dincer ile Nuri Çıkmış, dernek kurmak amacıyla bir  toplantı yaptı. Rent a carcılar yasal prosedürü tamamladıktan sonra da valilik bünyesinde bulunan dernekler masasına başvurarak Kocaeli Rent A Carcılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği`ni kurdu.

 
GEÇİCİ YÖNETİM
Derneğin geçici başkanlığına Nuri Çıkmış seçilirken Orhan Sakcı ile Fatih Dinçay geçici başkan yardımcısı seçildi. Derneğin kurucu yönetimi ise Abdullah Geyikli, Hasan Arat, Semih Tataroğlu, Metin Sakcı, Ömer Koloğlu, Gökhan Aydın, Soner Bayram ve Taner Külüğ gibi isimlerden oluştu.
 
BAŞVURDULAR
Evraklarını tamamlayan ve geçici yönetimini oluşturan rent a carcılar, valilik bünyesinde bulunan dernekler masasına başvurarak Kocaeli Rent A Carcılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği`ni resmen kurdu. Derneğin kuruluşundaki en büyük amaç ise rent a carları bir çatı altına toplayarak kayıt dışı çalışmayı önlemek. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ