KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Roman Derneği çocukları sevindirdi
Roman Derneği çocukları sevindirdi
Güncel
16 Kasım 2010 Salı 15:42
  • 1087
  • 1

Roman Derneği çocukları sevindirdi

Kocaeli Roman Kültürü Araştırma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ertuğrul Sevinç bayramın 1. gününde çocukları mutlu etmek adına oyuncak dağıttı

Kocaeli Roman Kültürü Araştırma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ertuğrul Sevinç bayramın birinci günü Serdar Mahallesi`nde arabasına doldurduğu oyuncak tabanca, balon, bebek ve arabaları dağıtarak çocukları mutlu etti. Başkan Sevinç yaptığı açıklamada, “Bayram gününde çocuklar unutulmamalı, bizim geleceğimiz onların elinde,  belki dernek olarak fakiriz ancak bu yaptığımız faaliyet ve çalışmaların önüne geçemez. Çocukların bir defa gülümsemesi bile bizim için yeterli” dedi.
 

YÖNETİCİLERE SİTEM
Ertuğrul Sevinç, kent halkının ve yöneticilerin de bayramını kutladı ancak derneğin ve romanların sadece seçim zamanı uğranılan bir yer olarak görüldüğüne dair sitemlerini iletmeden de edemedi. Sevinç, “Bizi görmezden gelmesinler, 500`ün üstünde üye sayımız var fakat yapılan iş alımlarında iki kişi dahi işe başlayamadı, Romanlar kendi içinde bölünmemeli ve sadece sanatçı günlerinde değil her zaman birlik ve beraberlik içinde olmalı” şeklinde konuştu.


Ahmet AKÇAALAN
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ