KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Romatem, yeni yılı erken kutladı
Romatem, yeni yılı erken kutladı
Güncel
24 Aralık 2011 Cumartesi 13:19
  • 1419
  • 3

Romatem, yeni yılı erken kutladı

Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yönetimi ve çalışanları, önceki akşam Baltürk Otel’de düzenlenen yeni yıl kutlamasında bir araya geldi ve doyasıya eğlendi

İzmit`e bağlı Yahya Kaptan Mahallesi`nde faaliyet gösteren Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği yeni yıl etkinliğini bu kez Baltürk Otel`de gerçekleştirdi. Romatem yönetimi ve çalışanları, yeni yıl kutlamasında doyasıya eğlendi. Başarıyla geçen bir yılı geride bırakan Romatem çalışanları, hep birlikte eğlenerek stres attı.

 

 

TAM KADRO KATILIM
Yönetim kurulu başkanı Köksal Haloğlu`nun ev sahipliğindeki kutlamaya başhekim Ertunga Öney, uzman doktorlar Hatice Enginer, Fatma Başak Türköz, Ahmet Dinç, İmdat Özkul, Ayşe Özgül Aytekin, Doç. Dr. Barın Selçuk, genel müdür Murat Özel, işletme koordinatörü Sevim Taşkelek, halkla ilişkiler müdürü Merve Akkaya, muhasebe müdürü Saima Türkan ve finans müdürü Yaşar Güngör de katıldı.

 

 

DOYASIYA EĞLENCE
Eğlencenin zirveye çıktığı kutlamada Romatem ailesi adeta şıklık gösterisi yaşattı. Romatemli bayanlar, güzellikleriyle dikkat çekti. Başhekim Öney yaptığı konuşmada, tüm çalışanlara zorlu geçen bir yılda başarıyla çalıştıkları için teşekkür etti ve geceye katılanlara iyi eğlenceler diledi. Gecenin geç saatlerine kadar sohbet eden Romatem çalışanları, yeni yılda birbirlerine mutluluk diledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ