KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Rotary’dan Odabaş’a meslek onur ödülü
Rotary’dan Odabaş’a meslek onur ödülü
Güncel
22 Kasım 2012 Perşembe 13:02
  • 1219
  • 1

Rotary’dan Odabaş’a meslek onur ödülü

İzmit Rotary Kulübü’nün her yıl verdiği Meslek Onur Ödülü bu yıl da sahibini buldu. 1960 ile 1992 yılları arasında öğretmenlik yapan Netibe Odabaş, ödüle layık görülen isim oldu

İzmit Rotary Kulübü`nün 2154. toplantısı önceki akşam Kocaeli Sanayi Odası`nın sosyal tesislerinde yapıldı. İzmit Rotary Kulübü Başkanı Haşmet Çakmak ve eşi Fatma Çakmak`ın ev sahipliğinde gerçekleşen programda her yıl verilen Meslek Onur Ödülü, düzenlenen bir törenle 1960 ile 1992 yılları arasında öğretmenlik yapan Netibe Odabaş`a takdim edildi.

 
YİNE ÖĞRETMEN OLURUM
Meslek Onur Ödülü`nün kendisine verilmesinden büyük mutluluk duyan Odabaş, törende bir teşekkür konuşması yaptı. Odabaş, “Hiçbir öğrencimi birbirinden ayırt etmeden tüm öğrencilerime aynı özeni gösterip, aynı emeği verdim. Hayata yeniden gelsem tekrar tekrar öğretmen olurdum” dedi. 
 
ÇİÇEK TAKTİM EDİLDİ
Uluslararası Rotary Vakfı Başkanı tarafından yüzde ‘100 Polaris Dostu` olduğu için Kocaeli bölgesine verilen anı plaketini gelecek dönem guvernörü Haluk Ulusoy, dönem guvernörü Mehmet Aysel`e takdim etti. Ayrıca İzmit Rotary Kulübü Başkanı Haşmet Çakmak`ın eşi Fatma Çakmak tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kulüp üyelerinin öğretmen olan eşlerine çiçek verildi. Plaket ve çiçek takdiminin ardından Stanford Üniversitesi`nde görev yapan Prof. Dr. Tanju Ergil, eğitim-yaratıcılık ve felsefe konularında seminer verdi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ