KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Rüzgar Eren Polat erkekliğe ilk adımını attı
Rüzgar Eren Polat erkekliğe ilk adımını attı
Güncel
Nabi Yazıcı
15 Haziran 2019 Cumartesi 20:21
  • 1420
  • 0

Rüzgar Eren Polat erkekliğe ilk adımını attı

Körfez’de bir süre önce açtığı Maksa Börek adlı işyeri tanınan ve sevilen ilçe esnaflarından Yılmaz Polat ve Esengül Polat’ın oğlu Rüzgar Eren Polat sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı.

Yeni Yalı Mahallesi’nde yer alan Ülker Düğün Salonu’nda gerçekleşen sünnet düğününe Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Fark Denli, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Küpeli ve kalabalık sayıda konuk katıldı. Gerçekleşen düğüne katılan konuklar Polat ailesinin heyecan ve mutluluğuna ortak oldular. Yılmaz ve Esengül Polat gelen konuklarla yakından ilgilenirken, Ömer Ülker ve ekibi tarafından hazırlanan organizasyon ile görkemli bir sünnet düğünü gerçekleşti.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ