KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Saadet’te miting gibi bayramlaşma
Saadet’te miting gibi bayramlaşma
Güncel
17 Kasım 2010 Çarşamba 14:36
  • 1043
  • 2

Saadet’te miting gibi bayramlaşma

Kurtulmuş ve ekibinin ayrılmasının ardından ilk bayramını yaşayan SP İl Teşkilatı iktidar mesajları vererek üyeleriyle bayramlaştı

Saadet Partisi İl Teşkilatı`nın bayramlaşma töreni dün gerçekleştirildi. Numan Kurtulmuş ve ekibinin istifasının ardından yapılan ilk bayramlaşma törenine yoğun katılım sağlandı. Necmettin Erbakan`ın genel başkan olmasıyla ayrı bir hava yakalayan SP`nin bayramlaşma etkinliğinde iktidar sesleri yükseldi. Konuşmalarda ne zaman ‘Hoca` kelimesi geçse partililer alkış tuttu. Etkinlikte genel başkan yardımcısı Birol Aydın, GİK üyeleri Ahmet Kul ve Sinan Ejderoğlu, il müfettiğişi Yusuf Saka, il başkanı Mustafa Bercan ve ilçe başkanlarının tamamı hazır bulundu.
 

SEÇİMLERE HAZIRIZ
Teşkilatların her ay bir defa düzenlediği divan toplantısı gibi ilk olarak parti binasında toplanıldı. Burada sırasıyla Mustafa Mercan, Yusuf Saka, Sinan Ejderoğlu, Ahmet Kul ve Birol Aydın birer konuşma gerçekleştirdi. İlk söz alan il başkanı Mercan, tüm Saadet Partililer`in Kurban Bayramı`nı kutladı. Ardından söz alan Yusuf Saka ise gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Ejderoğlu da genel seçimlere hazır olduklarını belirtti.
 

ÇARE: İSLAM BİRLİĞİ
Ahmet Kul ise ekonomi ve işsizlik üzerine konuşarak, “Türkiye`de ekonomi iyiye gitmiyor. Esnafların yüzde 75`i kiralarını ödeyemiyor, yüzde 65`i ise personeline maaş veremiyor. Bunun çaresi İslam birliğidir. Böylelikle ekonomide de çare bulunur. Adil düzen getirilir. Kimse ümitsiz olmasın.. Saadet Partisi var. Zafer yakın” dedi. Etkinlikte son olarak söz alan genel başkan yardımcısı Birol Aydın da şu ifadeleri kullandı;
 

REÇETEMİZ HAZIR
“Türkiye`nin gelişmesi için reçetemiz hazır. Her soruna karşı çözümümüz var. Aralık ayında tüm seçim hazırlıklarımızı tamamlayacağız. Herkese seçim nedir, kampanya nedir, göstereceğiz.” Konuşmaların ardından partililer Abdurrahman Yüksel Caddesi`ne inerek burada tek tek birbirleriyle bayramlaştı. Etkinlik çektirilen hatıra fotoğrafıyla sonlandı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ