KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7660 TL
  • 6.3561 TL
  • 7.4267 TL
Kocaeli Zirve
Bağdatspor mu, Üçyoldoğu mu?
Bağdatspor mu, Üçyoldoğu mu?
Amatör Futbol
21 Nisan 2010 Çarşamba 14:39
  • 0

Bağdatspor mu, Üçyoldoğu mu?

İkinci Amatör Küme B Grubu’nda hafta sonu oynanacak olan karşılaşmada Bağdatspor ile Üçyoldoğuspor karşılaşmasını kazanan ekip play-off grubuna kalma yolunda büyük avantaj yakalayacak

15.00`te başlayacak
İkinci Amatör Küme B Grubu`nda ilk üç için mücadele eden Bağdatspor ile Üçyoldoğuspor ekipleri Pazar günü Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda saat 15.00`de oynayacakları karşılaşmayı kazanan ekip B Grubu`nda play-off grubuna kalma yolunda büyük avantaj yağlayacağı müsabakanın hazırlıklarını iki takımda galibiyet üzerine yapıyor. İki takımda bu kritik maçı kazanarak sezonu üçüncü olarak tamamlamak istiyor.

Yıldızaç: Avantaj elde edeceğiz
Bağdat sporun tecrübeli Antrenörü İsmail Yıldızaç geçen hafta İzmit Belediye karşısında aldıkları mağlubiyet ile şampiyonluk hayallerinin bittiğini Pazar günü oynayacakları Üçyoldoğu spor karşılaşmasını kazanarak B grubunda play-off grubuna kalarak Birinci Amatör küme çıkma iddialarını devam ettirmek istediğini söyledi. İsmail Yıldızaç genç ve tecrübeli futbolcularına güvendiğini belirtti.

Deşat: Çaremiz yok
Üçyoldoğuspor Antrenörü Agim Deşat yaptığı açıklamada genç futbolcuları ile birlikte grupta ilk üçte kalmak için puan kaybına tahammülleri olmadığını Bağdat sporu yenerek ilk üç için emin adımlar ile yola devam etmek istediklerini söyledi. Bağdat spor müsabakasını kazanmaktan başka çareleri olmadığını kalan müsabakalarda başarılı olarak play-off grubuna kalarak Birinci Amatör küme ümitlerini devam ettirmek istediklerini söyledi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ