KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Sahya, yeni yıl hazırlığında
Sahya, yeni yıl hazırlığında
Güncel
08 Aralık 2012 Cumartesi 12:27
  • 831
  • 0

Sahya, yeni yıl hazırlığında

Gölcük’te uzun yıllardır çok yönlü olarak faaliyette bulunan Sahya Çiçekçilik-Hediyelik ve Organizasyon Hizmetleri, yeni yıl kampanyası hazırlıklarına başladı
Duyguların tercümanı olarak 30 yıldır çok yönlü olarak faaliyet gösteren ve Gölcük Merkez Mahallesi 67. Sokak Çınar Pasajı adresinde bulunan Sahya Çiçekçilik-Hediyelik ve Organizasyon Hizmetleri, yeni kampanyalarını halkın ihtiyaçları doğrultusunda sunmaya devam ediyor. Yenilikleriyle adından sıkça söz ettiren Sahya Çiçekçilik-Hediyelik ve Organizasyon Hizmetleri, insanların en güzel günlerinde yaşanan mutlulukları ebedileştiren organizasyonlarına bir yenisi daha ekleyerek, yılbaşı için özel bir kampanya düzenliyor.
 
HİZMET VERİYOR
Sahya Çiçekçilik-Hediyelik ve Organizasyon Hizmetleri; doğum günü, evlilik yıl dönümü, hasta ziyaretleri, iş yeri açılışları, çelenk, yapay çiçek, kesme ve saksı çiçek çeşitleri ile hediyelik ürünlerin yanı sıra sünnet arabası, sünnet koltuğu süsleme, nişan, nikah, kına gecesi ve düğün cemiyetlerinde gelin-damat masası süsleme, gelin arabası süsleme, doğum sonrası bebek odası süsleme gibi çok yönlü olarak müşterilerin isteklerine göre hizmet veriyor.
 
ALIM GÜCÜNE GÖRE
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; insanların en güzel günlerinde yaşanan mutlulukları ebedileştiren hizmetleriyle takdir toplayan Sahya Çiçekçilik-Hediyelik ve Organizasyon Hizmetleri`nde ürün çeşitleri bitmek bilmiyor. İşletme sahibi Yalgın Sesigüzel ve eşi Ayla Sesigüzel, “Duygulara cevap vermek, halkımıza yıllardır en güzel şekilde hizmetler sunmak için yenilik üretmeye özen gösteriyoruz. Tabii bu yenilikleri yaparken de halkın alım gücünü düşünerek hareket edip fiyatlarımızı da bu yönde uygun ölçülerde belirliyoruz” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ