KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Güher Türker Kaya Grubu’nda
Güher Türker Kaya Grubu’nda
Güncel
20 Nisan 2010 Salı 17:10
  • 1713
  • 1

Güher Türker Kaya Grubu’nda

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) eski Genel Müdürü Güher Türker, Kaya Grubu’nda Genel Müdür olarak göreve başladı.

Türker`in transferiyle  birlikte, GOSB`da LEED Platinium sertifikasına sahip Türkiye`nin ilk yeşil binasının gerçekleştirilmesi çalışmalarına start verildi.


Türkiye`nin en güçlü organize sanayi bölgesi olarak kabul edilen Gebze Organize Sanayi Bölgesi`nde (GOSB) kuruluşundan bu yana görev alarak 2007-2009 döneminde Genel Müdürlük görevinde bulunan Güher Türker, Kaya Grubu`nun Genel Müdürü oldu.  


Güher Türker, iş sağlığı ve güvenliği, eğitimi, teknolojik ekipmanlar konusunda sektörünün en büyük kuruluşu olan Kaya Grubu`nun, GOSB 2020 Projesi çerçevesinde yeniden yapılanma ve yeni yatırım faaliyetlerinin liderliğini yürütecek. 


Kaya Grubu`nun bu yıl kutlanan 30. kuruluş yılında en önemli projesi olan “KAYA GOSB 2020 Projesi” kapsamında, GOSB`da LEED Platinium sertifikasına sahip Türkiye`nin ilk yeşil binasının gerçekleştirilmesi yer alıyor.


Güher Türker, Kaya Grubu`ndaki Genel Müdürlük görevine 15 Nisan 2010 tarihi itibariyle başladı. Grubun genel merkezi ve üretim tesisleri ise Mayıs ayı sonu itibariyle GOSB`a taşınacak. 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ