KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Sancaklı’ya destek sözü
Sancaklı’ya destek sözü
Güncel
Nabi Yazıcı
13 Haziran 2018 Çarşamba 16:07
  • 3817
  • 0

Sancaklı’ya destek sözü

MHP Körfez ilçe Başkanı Zeki Gürsu, SKM tarafından düzenlenen seçim çalışmaları kapsamında Yarımca Hacı Osman Mahallesi’nde dernek ve ev toplantılarına katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi seçim çalışmalarında Körfez’e ağırlık vermeye başladı ve Milletvekili Saffet Sancaklı kısa sürede ikinci kez sahaya çıktı.

Saffet Sancaklı ve MHP ekibi, Körfez Amasyalılar Derneği’ni ziyaret ederek, burada dernek yöneticileri ve üyelerle sohbet ettiler. Saffet Sancaklı, meclise kalabalık sayıda vekille gitmek istediklerini ifade ederek, hem kendisi hem de listede ki diğer adaylar için destek istedi.

İkinci ziyaret yine Hacı Osman Mahallesi’nde ev toplantısı halinde gerçekleşti. Site bahçesinde toplanan vatandaşlarla yapılan sohbette Sancaklı ve Gürsu yöneltilen sorulara cevap vererek, 24 Haziran’da destek istedi.

Hacı Osman Mahallesi’nde ilerleyen saatlerde yapılan bir diğer ziyarette de, Bağdat Caddesi’nde Bağdat Camii Çay Ocağı’n da yine vatandaşlarla buluşma halinde gerçekleşti. Burada da vatandaşların sorularına cevap verildi seçimin önemi anlatıldı ve destek istendi.

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ