Sancaklı’ya destek sözü
Sancaklı’ya destek sözü
Güncel
Nabi Yazıcı
13 Haziran 2018 Çarşamba 16:07
  • 3681
  • 0

Sancaklı’ya destek sözü

MHP Körfez ilçe Başkanı Zeki Gürsu, SKM tarafından düzenlenen seçim çalışmaları kapsamında Yarımca Hacı Osman Mahallesi’nde dernek ve ev toplantılarına katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi seçim çalışmalarında Körfez’e ağırlık vermeye başladı ve Milletvekili Saffet Sancaklı kısa sürede ikinci kez sahaya çıktı.

Saffet Sancaklı ve MHP ekibi, Körfez Amasyalılar Derneği’ni ziyaret ederek, burada dernek yöneticileri ve üyelerle sohbet ettiler. Saffet Sancaklı, meclise kalabalık sayıda vekille gitmek istediklerini ifade ederek, hem kendisi hem de listede ki diğer adaylar için destek istedi.

İkinci ziyaret yine Hacı Osman Mahallesi’nde ev toplantısı halinde gerçekleşti. Site bahçesinde toplanan vatandaşlarla yapılan sohbette Sancaklı ve Gürsu yöneltilen sorulara cevap vererek, 24 Haziran’da destek istedi.

Hacı Osman Mahallesi’nde ilerleyen saatlerde yapılan bir diğer ziyarette de, Bağdat Caddesi’nde Bağdat Camii Çay Ocağı’n da yine vatandaşlarla buluşma halinde gerçekleşti. Burada da vatandaşların sorularına cevap verildi seçimin önemi anlatıldı ve destek istendi.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

6 bin lira maaşla 27 gayrimenkul almış!

Yazan: Ömer

Yorum: Yiyin oğlum yiyin. Öbür tarafta alıcam onları sizden

Alikahyalılar’dan İZAYDAŞ’a karşı maskeli eylem

Yazan: İzmitli

Yorum: Recep Bilal ŞENGÜN dönemi yükselme ivmesi yakalayan İZAYDAŞ düşüşteymiş artık. Embesil İşletme Müdürüde ŞENGÜN yönetimi dönemi kırılan rekorları ekarte etmek için saçma rekor denemeleri ile İZAYDAŞ'a çeşitli zararlar veriyormuş,operatörlerin bu denemelerde patlama yaşatıkları ve ölüm tehlikesi atlattıkları oluyormuş.

Alikahyalılar’dan İZAYDAŞ’a karşı maskeli eylem

Yazan: İzmitli

Yorum: Fikri IŞIK'ın Siyasi kararla oy kaygısıyla provakatörlerden korkarak kapattırdığı Gebze Dilovası Çöp depolama alanıda açılmalı,İZAYDAŞ'taki mevcut Çöp depo alanının yetmediği söyleniyor. Yapılacak olan Evsel Çöp yakma fabrikasıda çorak verimsiz olan bu arazide yapılmalı ,zaten buraya milyonlar harcanarak yeni çöp depo alanları yapılmış kapatılması ile harcanan paralar boşa gitmiş. SARAÇ ve Avanesinin başarısız olduğu söyleniyor zaten fabrikayıda doğru,dürüst işletemiyorlarmış,Recep Bilal ŞENGÜN-

“İZAYDAŞ, halkın gazını almaya çalışıyor”

Yazan: Cemil Karademir

Yorum: Sevgili izaydaş lütfen artık bacanı da al ve git . kelime oyunları kimseyi kandıramazsın.

“Yer gösterilsin okul yaptıracağım”

Yazan: Ersin kurak

Yorum: Tebrikler bunu belediye bile düşğnmemişken şengül hanım ı kutluyorum

 “9 günlük tatil gözden geçirilmeli”

Yazan: İZMİTLİ

Yorum: ne yapalım dini bayramımız kurban bayramını kutlamayalımmı? bunumu demek istiyorsun. tatil yaparak dış güçlere mesaj verilemezmi.. umrumuzda değilsiniz demek olmazmı bu tatil aynı zamanda. tatili iptal etseler bu sefer bayramda tatil olmazmı yaygarası yapmayacağınız ne malum...

“Hamile tutuklular serbest bırakılsın”

Yazan: mehmet çakmaz

Yorum: sayın vekilimizin önergesini doğru buluyorum

Alikahyalılar İZAYDAŞ’a karşı birleşti!

Yazan: İsmail PARLAK

Yorum: Bu fragnandı

Kuzey Marmara Otoyolu’nda iş cinayeti!

Yazan: Isci

Yorum: Kuzey marmara otp yolu eşittir osmangazi köprüsü. O köprüde yapılırken bir çok işçi hayatini kaybetti. Sonra biz size yol yaptık... siz ilk önce halkınızın canını dusunun

Alikahyalılar İZAYDAŞ’a karşı birleşti!

Yazan: Alikahyali

Yorum: Bu kadar yetmez. Bu halk daha fazla şey yapmalı. Alikahya unutuluyor her seferinde... gözler oraya çevrilmeli bir an once

KENT REHBERİ