Sancaklı’ya destek sözü
Sancaklı’ya destek sözü
Güncel
Nabi Yazıcı
13 Haziran 2018 Çarşamba 16:07
  • 3511
  • 0

Sancaklı’ya destek sözü

MHP Körfez ilçe Başkanı Zeki Gürsu, SKM tarafından düzenlenen seçim çalışmaları kapsamında Yarımca Hacı Osman Mahallesi’nde dernek ve ev toplantılarına katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi seçim çalışmalarında Körfez’e ağırlık vermeye başladı ve Milletvekili Saffet Sancaklı kısa sürede ikinci kez sahaya çıktı.

Saffet Sancaklı ve MHP ekibi, Körfez Amasyalılar Derneği’ni ziyaret ederek, burada dernek yöneticileri ve üyelerle sohbet ettiler. Saffet Sancaklı, meclise kalabalık sayıda vekille gitmek istediklerini ifade ederek, hem kendisi hem de listede ki diğer adaylar için destek istedi.

İkinci ziyaret yine Hacı Osman Mahallesi’nde ev toplantısı halinde gerçekleşti. Site bahçesinde toplanan vatandaşlarla yapılan sohbette Sancaklı ve Gürsu yöneltilen sorulara cevap vererek, 24 Haziran’da destek istedi.

Hacı Osman Mahallesi’nde ilerleyen saatlerde yapılan bir diğer ziyarette de, Bağdat Caddesi’nde Bağdat Camii Çay Ocağı’n da yine vatandaşlarla buluşma halinde gerçekleşti. Burada da vatandaşların sorularına cevap verildi seçimin önemi anlatıldı ve destek istendi.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

19 Haziran 1865
Eskişehirspor kuruldu.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir