KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Şanslı bir başkanım
Şanslı bir başkanım
Güncel
27 Aralık 2012 Perşembe 11:20
  • 1501
  • 0

Şanslı bir başkanım

Şehircilik konusunda donanımlı belediye meclis üyeleriyle çalıştığı için kendisini ‘şanslı’ hisseden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, teşkilatına çalışmalarını anlattı

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AKP İl ve ilçe teşkilatına 3,5 yılda yaptığı çalışmaları anlattı. Dereköy Mahallesi Pehlivan Sofrası`nda düzenlenen değerlendirme toplantısına; AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ve yönetimi, il gençlik kolları başkanı Yusuf Akın, Karamürsel ilçe başkanı Ahmet Türkel, ilçe yöneticileri, İl Genel Meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri, ilçe kadın kolları başkanı Nazan Baş, ilçe gençlik kolları başkanı Hakan Soylu ile partililer katıldı.

 
UYUM İÇİNDEYİZ
Programın ev sahibi İsmail Yıldırım başkanlığı sürecindeki icraatlarını aktararak, “Belediye meclisi üyelerimizin şehircilik konusunda teknik bilgi ve donanıma sahip olmasından dolayı şanslı bir belediye başkanıyım. Bu durum bizim projelerimizi üretirken doğru ve planlı işler yapmamızı sağlıyor" dedi. Yıldırım, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde çalıştıklarını aktararak herkese teşekkür etti.
 
KEYİFLİ SOHBET
Yıldırım'ın sunumunun ardından il başkanı Mahmut Civelek söz aldı. Programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Civelek, “Büyükşehir Belediye Yasası`nın yürürlüğe girmesinin avantajını ilçe belediyelerimiz yaşıyor. Belediyelerimiz hazırladıkları projeleri daha hızlı tamamlayabiliyor" diyerek çalışmaları övdü. Program yenilen yemeğin ardından keyifle çayların yudumlanmasıyla son buldu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ