KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Sapanca, ilimize bağlanmak istiyor
Sapanca, ilimize bağlanmak istiyor
Güncel
06 Ekim 2009 Salı 18:52
  • 3589
  • 13

Sapanca, ilimize bağlanmak istiyor

Sapanca Belediyesi'nin iki meclis üyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Eşme'ye yaptığı hizmetleri görünce Sapanca'nın da Kocaeli'ye bağlanması için harekete geçti

Sapanca Belediyesi`nin MHP'li meclis üyesi Hüseyin Mercan ile CHP'li meclis üyesi Levent Reşat Erdoğan, ilçenin Kocaeli'ye bağlanması için imza kampanyası başlatacaklarını açıkladı. Sapanca sahilinde yapılan çevre düzenlemesinin takdire değer olduğunu söyleyen Mercan,  “Bu çalışmayı, bu güzellikleri Sapanca'da görmek mümkün değil. Biz de belediye meclis üyeleri olarak Sapanca'nın daha iyi hizmet alabilmesi amacıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne bağlanması için imza kampanyası başlatacağız" dedi.
 

GELSİNLER, GÖRSÜNLER!
CHP`li üye Levent Reşat Erdoğan ise Eşme'de, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet farkının bariz bir şekilde görüldüğünü belirterek, şöyle konuştu: "Bizim belediye başkanlarımız eski SEKA tesislerinin bulunduğu yeri ve Eşme'yi bir gezsinler. Farkı kendi gözleriyle görsünler. Sözde turizmi dillerinden düşürmüyorlar, ama sadece lafta kalıyorlar. Kocaeli'ye bağlanma kampanyamıza Sapanca halkının da destek vereceğine inanıyoruz."
 


 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ