KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Sarıkamışlılar şehitleri anacak
Sarıkamışlılar şehitleri anacak
Güncel
12 Nisan 2010 Pazartesi 13:45
  • 817
  • 0

Sarıkamışlılar şehitleri anacak

Derince Sarıkamışlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin kahvaltısında Sarıkamış şehitlerini anma etkinliğinin düzenlenmesi kararlaştırıldı

Derince Sarıkamışlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği`nin yönetimi, dernek üyesi bayanları kahvaltıda ağırladı. Derince Yenikent Venüs İş Merkezi`nde bulunan Aydın Restaurant ve Düğün Salonu`nda gerçekleştirilen kahvaltıya 320 kişi katıldı. Dernek başkanı Şakir Durdağ, başkan yardımcısı Ayhan Döşkaya, Derince Belediye Başkan Yardımcısı Cumhur Seferoğlu ve diğer dernek yöneticileri de kahvaltıda hazır bulundu.

FAKİRLERE YARDIM
Sarıkamışlılar arasındaki birlik ve beraberliği devam ettirmek amacıyla düzenlenen kahvaltıda bir takım kararlar da alındı. Dernek yöneticileri, üyesi sayısının artırılmasına çalışacak, yoksul ailelere yardımda bulunacak, ileriki günlerde Sarıkamış şehitlerini anma etkinlikleri düzenleyecek. Dernek yöneticileri, aynı zamanda dernek üyesi olan Aydın Restaurant ve Düğün Salonu`nun işletmecisi Orhan Aydın`a da katkılarından dolayı teşekkür etti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ