KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Sarkuysan’dan hediye yağmuru
Sarkuysan’dan hediye yağmuru
Güncel
26 Aralık 2012 Çarşamba 10:54
  • 1462
  • 0

Sarkuysan’dan hediye yağmuru

Yeni yıl nedeniyle huzurevi ziyaretinde bulunan Sarkuysan Fabrikası’nın yönetim kurulu üyeleri, orada kalan yaşlıları adeta hediye yağmuruna tuttu

Gebze`de faaliyet gösteren Sarkuysan Fabrikası`nın yönetim kurulu üyeleri ve müdürlerin eşleri, yeni yıl nedeniyle ilk kutlama ziyaretlerini Darıca Huzurevi`nde kalan yaşlılara gerçekleştirdi. Başta Sarkuysan Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çaycı`nın eşi Huriye Çaycı olmak üzere tüm yönetici eşleri, fabrika idari işler müdürü Sabri Atilla`nın organizasyonluğunda huzurevine hediye paketleriyle adeta çıkarma yaptı.

 
ZİYARET ETTİLER
Huzurevi ziyaretine; Nuvart Urun, Sibel Mücellit, Buket Mücellit, Kezban Bektaş, Yurdanur Yardım, Funda Yardım, Emine Ahıska, Eda Yıldırımtürk, Nilgün Şohoğlu, Münevver Çakır, Solmaz Atilla, Sadet Donatan, Şenay Yalvaç ve Sevgi Fırat katıldı. Huzurevinde kalan tüm vatandaşlara, fabrika sekreteri Yıldız Mercen ile birlikte hediyeler veren bayanlar, ayrıca uzun süre onlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Huzurevi sakinleri ise, yönetimin ilgisinden ve bakımından oldukça memnun olduklarını dile getirdi. 
 
DUYGULU ANLAR
Ziyaretçiler hem bu anlatılanlar hem de olumlu izlenimlerden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederken, tek tek yaşlılarla ilgilenerek onların yeni yıllarını da kutladı. Ziyaretçiler, huzurevinde kalan Orhan Koloğlu ile yaptığı maket evler ve üç boyutlu Atatürk fotoğrafları odası hazırlayan 84 yaşındaki Leyla Tila`yla da yakından ilgilendi. Odalarda da inceleme yapan bayanlar, gördükleri manzara karşısında çok mutlu oldu. Huzurevi sakinleri bu ziyaret dolayısıyla duygulu anlar yaşadı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ