KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
SBS’de başardılar bisikletleri kaptılar
SBS’de başardılar bisikletleri kaptılar
Güncel
03 Aralık 2010 Cuma 08:15
  • 1531
  • 0

SBS’de başardılar bisikletleri kaptılar

Büyükşehir Belediyesi, Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova ilçelerinde SBS’de dereceye giren 120 öğrenciye bisiklet hediye etti.

ÖDÜL TAKDİMİ BAŞLADI
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Seviye Belirleme Sınavı (SBS)`de dereceye girenleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ödüllendirdi. Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde dereceye giren öğrenciler Gebze Kapalı Spor Salonu`nda düzenlenen programla bisikletlerine kavuştu. İzmit bölgesinde dereceye giren öğrencilerin bisikletleri ise; 8 Aralık 2010 Çarşamba günü saat 13.00`te İzmit Atatürk Spor Salonu`nda düzenlenecek bir törenle sahiplerine dağıtılacak. Organizasyon tamamlandığında; Başiskele`den 15, Derince`den 22, Gölcük`ten 26, İzmit`ten 59, Kandıra`dan 7, Karamürsel`den 9, Kartepe`den 17 ve Körfez`den 25 olmak üzere toplam 180 öğrenciye bisikletleri dağıtılmış olacak.


UYGURLAR COŞTURDU

Gebze Spor Salonu`nda düzenlenen ödül töreninde konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, başarıyı ödüllendirmeye devam edeceklerini söyledi. Eğitime büyük önem verdiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, başarıyı ödüllendirmenin teşvik edici olduğunu kaydetti. Öte yandan Başkan Karaosmanoğlu`ndan önce sahneye gelen Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler spor salonunu dolduran öğrencileri coşturdu. Yarışmalar düzenleyerek izleyicileri kahkahaya boğan Uygur kardeşler, birbirinden güzel hediyeleri de minik öğrencilere armağan etti. Brisa Bisiklet Takımı`nın da katıldığı programda özel bisiklet şovu da yapıldı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ