KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Sefer Ekşi oğlunu nişanladı
Sefer Ekşi oğlunu nişanladı
Güncel
24 Aralık 2011 Cumartesi 19:59
  • 5630
  • 4

Sefer Ekşi oğlunu nişanladı

ANAP eski milletvekili Sefer Ekşi, oğlu Yakup Ekşi’yi, Emekli Kurmay Albay Niyazi Yırçı’nın kızı Tuğçe Yırçı ile nişanladı

Nişandan fotoğraflar için TIKLAYIN

ANAP eski milletvekili Sefer Ekşi ve Süheyla Ekşi çifti oğulları Yakup Ekşi`yi, Defne ve Niyazi Yırçı`nın güzeller güzeli kızı Tuğçe Yırçı ile Seka Park Özsar Restaurant`ta düzenlenen görkemli bir törenle nişanlandı. Katılım yoğun olduğu nişan töreninde Edirne Valisi aynı zamanda Kocaeli eski Valisi Gökhan Sözer, Isparta Valisi Memduh Oğuz, adalet eski bakanı Fahri Kasırgalı, Gaziantep Valisi Erdal Ata,  Mardin Valisi Turhan Ayvaz, Kocaeli Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, Kocaeli Vali Yardımcısı Ali Sözer, KOÜ Rektörü Sezer Şener Komsuoğlu da yerini aldı.


DÜĞÜN YAZA, BALAYI İSE AVRUPA`DA
Mutlu çifti akrabaları ve aile dostları yalnız bırakmazken, Kocaeli Anadolu Lisesi`nde birlikte okuyan ve üniversite çağında birbirlerine gönülden bağlanan genç çift Tuğçe Yırçı ve Yakup Ekşi`nin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Yaklaşık beş yıldır birlikte aynı yolu baş koyan Tuğçe ve Yakup, evliliğe ilk adımını atarak, davetliler eşliğinde gece boyunca doyasıya eğlendiler. Yaz aylarında düğünlerinin yapılmasını planlayan genç çift, balayına ise Avrupa`ya gitmeyi düşünüyor.

 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ