KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Şehit babasına moral ziyareti
Şehit babasına moral ziyareti
Güncel
31 Aralık 2011 Cumartesi 14:51
  • 1685
  • 1

Şehit babasına moral ziyareti

Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile ziyaret ettiği şehit er Hüseyin Güldal'ın babası Mustafa Güldal'a, oğlunun adının ilçenin en büyük okuluna verileceğini söyledi.

Kocaeli Valisi Ercan Topaca ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, geçtiğimiz aylarda Hakkari`de hain bir saldırı sonucu hayatını kaybeden Karamürsell şehit er Hüseyin Güldal`ın babası Mustafa Güldal`ı ziyaret etti. Hatırlanmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen şehit babası Güldal, bu ziyaretlerle moral bulduklarını ifade etti.

 

 

YALNIZ BIRAKMAYACAKLAR
Şehit er Hüseyin Güldal`ın Yalakdere`de yaşayan ailesine ziyaretinde AKP Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel de hazır bulundu. Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu`nun da eşlik ettiği ziyarette milletvekili Şeker, vali Topaca ve başkan Karaosmanoğlu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehit ailelerini yalnız bırakmayacaklarını söyledi.

 

 

ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİSİNİZ
“Şehit ailesi, şehit babası, şehit annesi olmak madalyadır” diyen başkan Karaosmanoğlu, “Şehit aileleri, bize şehitlerimizin emanetidir`` şeklinde konuştu. Şehidimizin babası Mustafa Güldal, “Bizi ilk günden itibaren yalnız bırakmadığınız ve destek olduğunuz için teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz bize moral verdi” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

 

 

ŞEHİDİN ADI OKULA VERİLECEK
Öte yandan vali Topaca ile başkan Karaosmanoğlu, Karamürsel`de yapımı devam eden 4 Temmuz İlköğretim Okulu`na şehidimizin adının verileceğini söyledi. Yeni öğretim döneminde Karamürsel`in en büyük okulunun adının 4 Temmuz Şehit Er Hüseyin Güldal İlköğretim Okulu olacağını ifade eden vali Topaca ile başkan Karaosmanoğlu, şehitlerin adının yaşatılacağını aktardı. 
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ