KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
SEMEN BUTİK’i Topaca çifti açtı
SEMEN BUTİK’i Topaca çifti açtı
Güncel
24 Aralık 2011 Cumartesi 18:39
  • 1887
  • 0

SEMEN BUTİK’i Topaca çifti açtı

Semra Yavuz ve Sema Bozkaya’nın sahibi olduğu Semen Butik hizmete açıldı. Butik açılışını Kocaeli Valisi Ercan Topaca ve eşi Sevim Topaca yaptı

İş adamı Raif Yavuz`un eşi Semra Yavuz ile Sema Bozkaya`nın sahibi olduğu Semen Butik, İnönü Caddesi Oğuz İş Merkezi`nde gerçekleşen görkemli bir törenle açıldı. Başiskele`de ev tekstili üzerine mağazaları olan ortaklar, ani bir karar alıp İzmit`te açtıkları Semen Butik`i de bünyelerine ekledi. Açılış töreninde; Kocaeli Valisi Ercan Topaca ve eşi Sevim Topaca da yerini aldı. Topaca, burada yaptığı konuşmada “Kocaeli`ne yeni açılan iş yerleri ekonominin düzeldiğini gösterir” dedi.

 

 

ANİ KARAR VERDİK
İki personelin çalışacağı, 2 katlı ve toplamda 140 metrekarelik alana sahip olan Semen Butik, 18 ile 50 yaş arası bayanlara hitap ediyor. Semen Butik ortaklarından Semra Yavuz, “Bünyemize butik mağazayı eklemek çok ani bir kararla gerçekleşti. Her yaşta bayan, mağazamızda kendisine hitap edecek ürünleri bulabilir” dedi. Vali Topaca ise, “Kocaeli`de aradığını bulmayan bayanların başka illere gidiyor. İnşallah yeni açılan mağazalarla bu açığı kapanacaktır.
 

 

 

EKONOMİ DÜZELİYOR
İş yerlerinin açılması ilimizin gelişmesi için güzel bir yol. Kriz dönemlerinde boş kalan dükkanları hatırlıyorum, şimdi ise çok az boş dükkan kaldı. İş yerlerinin açılması ülke ekonomisinin de düzeldiğine işarettir” diye konuştu. Konuşmanın ardından açılış kurdelesi dua eşliğinde Topaca çifti ve iki ortak Semra Yavuz ile Sema Bozkaya tarafından kesildi. Açılış sonrası Topaca çifti mağazayı gezi, işyeri sahipleriyle bol bol sohbet etti.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ