KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Şengül Ticaret, yeni projelerle geliyor
Şengül Ticaret, yeni projelerle geliyor
Güncel
12 Aralık 2011 Pazartesi 12:30
  • 3528
  • 0

Şengül Ticaret, yeni projelerle geliyor

Körfez’de hizmet veren Kemal Şengül, Şengül Ticaret ve Şengüller Çim Halı Salonu’ndan sonra yeni bir işletmeyi daha ilçeye kazandırmak için kolları sıvadı

Körfez`de hizmet veren Şengül Ticaret, beyaz eşyada ‘kalite` denilince akla ilk gelen işletme olmayı sürdürüyor. Kemal Şengül`ün sahibi olduğu Şengül Ticaret, beyaz eşyada bir dünya markası olan Arçelik`in bayiliğini yürütüyor. Serüvenine 1992 yılında Tütünçiftlik Ağadere Caddesi`nde başlayan ve şuan Yarımca Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Topel Sokak No: 2/4 adresinde hizmet veren Şengül Ticaret, hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.
 

MAĞAZACILIKTA KIDEMLİ
Körfezliler`e yıllardan beri hizmet vermenin kendileri için gurur verici bir durum olduğunu ifade eden iş yeri sahibi Kemal Şengül, “İşyerimizde şu anda Türkiye`nin beyaz eşya satışının yüzde 70`ini gerçekleştiren Arçelik firmasının ürünlerini satıyoruz. Ürünlerimizi mağazamızdan servislerimiz aracılığıyla ambalajlı ve sağlam bir şekilde kusursuzca müşterilerimize teslim ediliyor” dedi.
 

BAŞKA PROJELER DE VAR
Diğer yandan yine kendilerine ait olan ve 8 yıldır Körfez`de bulunan Şengüller Çim Halı Salonu`nun da her yıl yaklaşık 300 öğrenciye hizmet verdiğini belirten Şengül, “Öğrencilerimizi sokaktan çekip onların hem de kötü davranışlara yönelmesini önlüyor, hem de onlara spor yapabilecekleri bir alan sunuyoruz. Bunun önemli bir hizmet olduğunu düşünüyoruz. Bundan sonraki süreçte düşündüğünüz çok güzel projeler var. Ancak, şuan hazırlık çalışması içindeyiz, zamanı geline halkımızla paylaşacağız” şeklinde konuştu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ