KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Serkan öğretmen eskilerle buluştu
Serkan öğretmen eskilerle buluştu
Güncel
01 Aralık 2012 Cumartesi 10:03
  • 1083
  • 0

Serkan öğretmen eskilerle buluştu

İzmit'te öğretmenlik yapan Serkan Uslu, geleneksel 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarının dışına çıkarak eski öğrencileriyle bir araya geldi

24 Kasım Öğretmenler Günü, tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de coşkuyla kutlandı. Gelenekselleşen kutlamaların dışına çıkmak isteyen Serkan Uslu ise bu sene farklı bir etkinliğe imza attı ve eski öğrencileriyle bir araya gelerek bu anlamlı günü kutladı. Serkan öğretmen öğrencileriyle yaptığı konuşmada “24 Kasım'da hep sembolik olarak kutlamalar yapılıyor, biz bunun yerine bu sene eski öğrencilerimizle biraya gelmeyi tercih ettik” dedi.

 
EĞİTME SANATI
Bu toplantıların bundan böyle sürekli olarak gerçekleşeceğini belirten Uslu, “Amacımız öğrencilerin gelecekte iyi bir yaşam sürdürebilmesi ve Kocaeli'de söz sahibi bireyler olabilmelesidir” ifadesini kullandı. Öğretmenliğin insan eğitme sanatı olduğunu vurgulayan Uslu, “Bu toplantıların siyasi bir amacı yok. Güzel fikirler ortaya çıkararak toplumun değişme sürecinde yer almak ve ileride daha çok katılımla öğrencileri bu toplantılarda görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ