KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Seymen Koleji ailesi Buzz’da çok eğlendi
Seymen Koleji ailesi Buzz’da çok eğlendi
Güncel
24 Aralık 2011 Cumartesi 13:16
  • 1813
  • 5

Seymen Koleji ailesi Buzz’da çok eğlendi

Seymen Koleji Okul Aile Birliği’nin düzenlediği yılbaşı etkinliği önceki akşam Buzz Restaurant’ta gerçekleşti. Etkinlikte, Kadın Sığınma Evi’ne gelir elde edildi

İlimizin köklü eğitim kurumlarından Özel Seymen Koleji, yeni yıla girerken güzel bir etkinliğe imza attı. Kolejin okul aile birliği tarafından düzenlenen yeni yıl etkinliği önceki akşam Buzz Restaurant`ta gerçekleştirildi. Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen yeni yıl kutlamasına, veliler bu yıl da büyük ilgi gösterdi. Veliler, öğretmenler ve kolej yönetimi, Buzz`da yerlerini aldı.

 

 

SIĞINMA EVİ`NE YARDIM
Okul aile birliği başkanı Jale Ceylan, 150 kişilik organize ettikleri geceye katılanlara 65 TL`den bilet sattıklarını ve elde edilen gelirle sosyal sorumluluklarını yerine getireceklerini söyledi. Kadın Sığınma Evi`nin bir eksiğini gidermek istediklerini söyleyen Ceylan, ilk etapta kurumun dolaplarını yenileyeceklerini ve ileriki süreçte önemli yardımlar yapacaklarını açıkladı.

 

 

ŞIKLIK YARIŞI VARDI
Yeni yıl etkinliğine Seymen Koleji Kurucu Vekili Hamiyet Satı, okul aile birliği başkan yardımcısı Dilek Yardım, okul müdürü Ercan Demir, müdür yardımcıları Aysun Özon ve Oya Solakoğlu ile 35 öğretmen katıldı. Geceye katılan veliler ve öğretmenler, şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Gecede doyasıya eğlenen Özel Seymen Koleji ailesi, güzel saatler geçirmenin keyfini yaşadı.

 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ