KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Seymen’den hayırlı yılbaşı kutlaması
Seymen’den hayırlı yılbaşı kutlaması
Güncel
26 Aralık 2010 Pazar 14:51
  • 1497
  • 0

Seymen’den hayırlı yılbaşı kutlaması

Özel Seymen Eğitim Kurumları, gelirleri Kocaeli Spastik Engelliler Derneği’ne bağışlanmak üzere yılbaşı eğlencesi düzenledi

Özel Seymen Eğitim Kurumları`nın idarecileri, öğretmenleri ve veliler, 2010 yılını örnek bir organizasyona imza atarak uğurladı. Özel Seymen, gelirleri Spastik Engelliler Derneği`ne bağışlanmak üzere Baltürk Otel`de görkemli bir yılbaşı eğlencesi gerçekleştirdi. Okul aile birliği tarafından düzenlenen ve Şebnem Organizasyon`un yetkilisi Şebnem Öztürk`ün koordine ettiği gecede açık artırma ve biletlerden elde edilen paralar, spastik engelliler için harcanmak üzere derneğe verildi.

HER ZAMAN HATIRLAYIN
Yenilen yemeklerin ardından sahne alan lise dans ekibiyle eğlenen davetliler, gecenin ilerleyen saatlerinde canlı müzik eşliğinde kurtlarını döktü. Gecede söz alan lise müdürü  Ercan Demir, engellilerin her zaman hatırlanması gerektiğini belirterek, yaptıkları organizasyonda kendilerine destek veren herkese teşekkür etti. Gecede; kurumun sahipleri Hamiyet ve Murat Satı, Mahir Seymen, eşi Arzu Hanım, lise müdürü Ercan Demir, ilköğretim okulu müdürü Renan Kıran ve müdür yardımcıları da hazır bulundu.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ