KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Sibel Gönül Köşk’e çıktı!
Sibel Gönül Köşk’e çıktı!
Güncel
15 Aralık 2011 Perşembe 11:51
  • 2341
  • 0

Sibel Gönül Köşk’e çıktı!

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon Başkanı olan Kocaeli milletvekili Sibel Gönül, kadına yönelik şiddete karşı erkekleri mücadeleye çağıran ‘Biz de varız’ bildirgesini Cumhurbaşkan’ı Gül’e de imzalattı

TBMM`deki tüm kadın milletvekilleri, kadına yönelik şiddete karşı seferber oldu. Bu anlamda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu tarafından hazırlanan ‘Biz de varız` bildirgesi, başta Başbakan Erdoğan olmak üzere tüm erkek milletvekillerine imzalatılmıştı. Bildirgeyi bu kez Cumhurbaşkanı Abdullah Gül imzaladı. Cumhurbaşkanı Gül, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon Başkanı AKP Kocaeli Milletvekili Azize Sibel Gönül ve Gümüşhane milletvekili Kemalettin Aydın`ı Çankaya Köşkü`nde kabul etti.


TEŞEKKÜR ETTİ
‘Biz de varız' bildirgesine imza atan Gül`e bildirge hakkında bilgi veren Kocaeli milletvekili Sibel Gönül, Cumhurbaşkanı`na desteklerinden ötürü teşekkür etti. Kampanyaya, tüm erkek milletvekillerinin destek verdiğini anımsatan Gönül, amaçlarının erkekleri kadına yönelik şiddet karşıtı tutumun içerisine çekmek olduğunu ifade etti. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ise, “Şiddetin her türlüsüne karşıyız. Kadına yönelik şiddete seyirci kalmayacağımızı belirterek, bildirgeyi imzalıyorum” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ