KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Silindir arabası eve çarptı
Silindir arabası eve çarptı
Güncel
20 Ekim 2010 Çarşamba 14:17
  • 3194
  • 2

Silindir arabası eve çarptı

28 Haziran Mahallesi’nde bayırdan aşağıya inmeye çalışan silindir arabasının ferni boşalınca bir evin doğalgaz borularına çarptı

28 Haziran Mahallesi Üstün Sokak sakinleri sabah saatlerinde büyük bir facianın eşiğinden döndü. İddialara göre olay şu şekilde gelişti: Osman Çetin silindir araçla bayırdan aşağıya inmeye çalışırken bir anda freni boşaldı. Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, ilk önce park halinde bulunan İsmail Ayhan`a ait 41 LN 830 plakalı araca çarptı. Çarpmanın ardından durmayan araç bu sefer de Yusuf ve Hasan Hacıoğlu kardeşlere ait olan apartmanın girişinde bulunan doğalgaz borularına çarparak durabildi.
 

PANİK VE KORKU
Apartmandakiler ve çevredekiler büyük bir panik ve korku yaşayarak kendilerini evden dışarıya atarken, doğalgaz hattının patlamaması ise mucize olarak değerlendirildi. Kaza sonrası olay yerine çok sayıda polis ekibi ve İZGAZ ekibi geldi. Polisler araçları yol kenarına çekerken, İZGAZ ekipleri de doğalgaz borusunda sızma olup olmadığını kontrol etti. Kazayla ilgili olarak silindir sürücüsü Osman Çetin polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ