KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Simitçiler, Kocaelispor’u sırtında taşıyor!
Simitçiler, Kocaelispor’u sırtında taşıyor!
Güncel
21 Kasım 2012 Çarşamba 12:53
  • 1392
  • 0

Simitçiler, Kocaelispor’u sırtında taşıyor!

Kentin 35 ayrı noktasında hizmet veren ve mavi beyaz önlük giyen simitçiler, yeşil-siyah renklere bürünerek Kocaelispor’u sırtında taşıyor

İzmit`teki simitçiler giydikleri önlüklerin renklerini değiştirdi. Eskiden mavi-beyaz önlük giyen simitçiler Kocaelispor`un da renklerini oluşturan yeşil-siyah önlük giymeye başladı. Kentin 35 ayrı noktasındaki simit tezgahlarında görev yapan simitçiler, yeni önlüklerinin renklerinin daha anlamlı olduğunu belirtti.

 
KOCAELİSPOR`A DESTEK
Giydikleri önlüklerin renklerinin Kocaelispor`un renkleriyle aynı olmasının kendilerine gurur verdiğini ifade eden simitçiler, “Tarihi büyük başarılarla dolu olan Kocaelisporumuza bu şekilde destek olmaktan mutluyuz” dedi. İzmit Belediyesi Zabıta Müdürü Muhammet Ergin de kentin nizam ve görüntü olarak en iyi şekilde olması için çalıştıklarını belirtti. 
 
DENETİMLER SÜRÜYOR
Zabıta ekiplerinin hijyen kurallarına da dikkat ettiğini aktaran Ergin, “Ekiplerimiz simitçilerin portör muayeneleri, hijyen kuralları ve simit gramajı konusundaki denetimlerine devam ediyor. Önlüklerde satış noktalarının numaraları ve simidin üretildiği fırının isimleri bulunuyor. Bu sayede halkımız şikayetçi olduğu simitçiyle ilgili problemini sağlıklı ve düzgün bir biçimde yapabiliyor” şeklinde konuştu.
 
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ