KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Sinan İnce ‘evet’ dedi
Sinan İnce ‘evet’ dedi
Güncel
18 Eylül 2010 Cumartesi 11:35
  • 4715
  • 4

Sinan İnce ‘evet’ dedi

MHP Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş’un danışmanı Sinan İnce, Eda Başak Karaboğa ile dünya evine girdi. Eylül ayına kadar ‘evet’ demesi yasak olan İnce, hayatının en önemli ‘evet’ cevabını verdi

MHP Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş`un danışmanı Sinan İnce, Ankara`da ikamet eden ev hanımı Eda Başak Karaboğa ile hayatını birleştirdi. Referandumda hayır diyen Sinan İnce, düğününde hayatının en anlamlı ‘evet` cevabını verdi. Emekli Şemsettin İnce ve ev hanımı Hatice İnce`nin yakışıklı oğulları Sinan ve emekli Ekrem Karaboğa ile Gülşen Karaboğa`nın güzel kızları Eda Başak Karaboğa`nın düğünü çok sayıda MHP`liyi de bir araya getirdi. AKP Konya Milletvekili Hasan Angı`nın özel kalemi Gülsüm Pamir`in tanıştırdığı genç çift, uzun süren birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı.
 

MHP`LİLER KATILDI
Kocaeli Fuarı içerisinde bulunan Bahane Düğünevi`nde gerçekleştirilen düğüne; genel Başkan yardımcısı ve İstanbul milletvekili Ümit Şafak, genel başkan yardımcısı Bülent Didilmez, genel sekreter yardımcısı Mehmet Taytak, MYK üyeleri Kadir Demirci ve Zekeriya Gündoğdu, Kocaeli milletvekili Cumali Durmuş, MHP İl Başkanı Ruhi Çavdar, İzmit ilçe başkanı Aydın Ünlü, MHP Denizli İl Başkanı Zafer Kaplan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya ve çok sayıda partili katıldı.
 

HİÇ ‘HAYIR` DEMESİN
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`nun kıyması beklenen ancak işleri nedeniyle katılamadığı nikahı nikah memuru Vedat Öztürk kıydı. Genç çiftin şahitliğini ise genel başkan yardımcıları Ümit Şakak, Bülent Didilmez, Kocaeli milletvekili Cumali Durmuş ve TBMM personeli Gülsüm Pamir yaptı. Nikah cüzdanını genç çifte veren Bülent Didilmez,  eylül ayına kadar söylemesi yasak olan ‘evet` kelimesini Sinan İnce`nin artık söyleyebileceğini belirterek, “Eşine karşı hiçbir zaman hayır demesin” şeklinde konuştu. Genç çift düğünden sonra balayı için Kıbrıs`a gitti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ