KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Siretiyeliler yol istedi
Siretiyeliler yol istedi
Güncel
18 Kasım 2012 Pazar 12:15
  • 827
  • 1

Siretiyeliler yol istedi

AKP Gölcük Teşkilatı, gerçekleştirdiği köy ziyaretlerine Siretiye Köyü ile devam etti. Köylüler bozulan yollarının onarılmasını istedi
Köy sorunlarını yerinde görmek ve köylülerin istek ve taleplerini dinlemek için köy ziyaretlerini sürdüren AKP Gölcük İlçe Teşkilatı, Siretiye Köyü`nü ziyaret etti. Siretiye Köyü`nü ziyaret eden heyette; AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri hazır bulundu.  
 
ÖNCELİKLİ SORUN 
AKP`li heyeti Siretiye Köyü Muhtarı Sinan Kahraman ve köy sakinleri karşıladı. Muhtarlık binası önündeki bahçede gerçekleştirilen istişarede muhtar Kahraman, AKP`li heyetin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Muhtar Kahraman, Köyün öncelikli sorunun İhsaniye`den köye gelen yolun onarımı olduğunu belirtti. 
 
GENÇLER İŞ İSTEDİ
Taş ocaklarında çalışan ağır tonajlı araçların da bu yolu kullandığını ifade eden Kahraman, yolun zarar gördüğünü ve özel araçlarının bu yoldan geçtikçe arızalandığını ifade etti.  Kahraman ayrıca köy içinde belirlenen alanlarda parke taş düzenleme çalışmasına ihtiyaç duyulduğunu, köyün gençlerinin ise iş beklentisi içinde olduklarını aktardı.
 
İLGİ MEMNUN ETTİ
Siretiye Köyü`nde gördükleri ilgiden memnun olduklarını ifade eden AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, muhtar Kahraman ve köy sakinlerine teşekkür etti. Amaçlarının siyasi ziyaret olmadığını ifade eden Yücel, “Gölcük`e bağlı tüm köylerin sorunlarını yerinde görmek, istişare yapmak ve köy sakinlerinin istek ve taleplerini dinlemek istedik” dedi. 
 
SIKINTILAR GİDERİLECEK
Sorunların aciliyetine göre hemen çalışmalara başlanacağını aktaran Yücel, “Yaptığımız bu ziyaretlerde genel olarak tüm sorunları belirlemek, bu sorunların çözümü hangi kurumu ilgilendiriyorsa hazırlanan rapor doğrultusunda bu yönde görüşmeler yaparak sıkıntıların giderilmesine çalışacağız” dedi.
 
HER ZAMAN HAZIRIZ
Siretiye Köyü`nün de diğer köyler gibi kendileri için önemli olduğu ifade eden Mehmet Ellibeş, “Her köyümüzün sorunlarına çözüm üretmek, köy halkımızın istek ve taleplerine çare bulmak bizim öncelikli görevimiz. Gölcük Belediyesi olarak tüm köylerimizi önemsiyoruz ve imkanlarımız ölçüsünde sorunlarına çözüm olmada yardımcı olmaya her zaman devam edeceğiz” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ