KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Karabük'te tarihi maç
Karabük'te tarihi maç
Kocaelispor
17 Nisan 2010 Cumartesi 16:31
  • 2182
  • 0

Karabük'te tarihi maç

Kocaelispor veda hazırlıklarına çoktan başladı, prestij maçları işkence halini aldı. Kardemir Karabükspor Süper Lig biletini aldı, şampiyonluğunu garantilemek için bir galibiyet bekliyor

Kocaelispor`un ligden düşüşü matematiksel olarak kesinleşti. Yeşil siyahlı ekibimiz formalite maçında Kardemir Karabük`e konuk olacak. Müsabakayı Hüseyin Sabancı yönetecek.

14.30`DA BAŞLAYACAK
Kardemir Karabükspor Süper Lig`e yükselmeyi garantiledi, şampiyonluğunu garantilemek için bir galibiyete ihtiyacı var. Ligin dibine demir atan Kocaelispor, zirveye kurular Kardemir Karabük`e konuk. Necmettin Şeyhoğlu Stadı`nda bugün ilkler yaşanacak. Saat 14.30`da başlayacak olan müsabakayı Hüseyin Sabancı yönetecek. Kart cezalısı kaptan Serdar bu müsabakada forma giyemeyecek.

SAKATLAR ORDU GİBİ
Kocaelispor`da sakatlıkları süren futbolcular arasında Ali Bayraktar, Emrah Kol, Levent Kartop, Bilal Turgut, Mehmet Öztonga ve ayrılmak isteyen Ali Çamdalı bugün oynanacak olan Kardemir Karabükspor maçında forma giyemeyecek. Kart cezasını tamamlayan Aydın Yıldırım, Uğur Durmuş ve Ercan Ağaçe`nin Kardemir Karabükspor maç kadrosunda yer alması bekleniyor.

ONUR`A 11 YOLU GÖZÜKTÜ
hafta boyunca takımı yardımcısı Soner Alp`e emanet eden ve antrenmanları saha kenarından dikkatlice takip eden teknik direktör Coşkun Demirbakan`ın bugün oynanacak olan Kardemir Karabükspor karşısına nasıl bir kadro çıkartacağı merak ediliyor. Orduspor maçına sonradan dahil olan ve gösterdiği performansla dikkat çeken Onur Türk`ün karabükspor karşısına 11`de çıkması bekleniyor.

STAT: Dr. Necmettin Şeyhoğlu 
HAKEMLER:  Hüseyin Sabancı, Özgür Fatih Kalaycı, Erkan Akbulut
DÖRDÜNCÜ HAKEM: Özgür Sepin
SAAT: 14.30
YAYIN: Yok

K. KARABÜKSPOR
Ferhat
Engin
Ömer
Şenol
Ferdi
Bülent
Yasin
H. Wasswa
Muhammed
Hakan
Emenike

KOCAELİSPOR
Metin
Atahan
C. Sinan
Erkan
Murat
U. Daşdemir
Orhan
Tevfik
Gökhan
A. Cansun
Onur

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ