KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Siyasiler ve bürokratlar bu düğünde buluştu
Siyasiler ve bürokratlar bu düğünde buluştu
Güncel
26 Kasım 2012 Pazartesi 08:41
  • 1296
  • 0

Siyasiler ve bürokratlar bu düğünde buluştu

MHP İl Başkan Yardımcısı Doğan Bekiroğlu hayatını Selin Taşdemir’le birleştirdi. Çiftin düğün töreninde çok sayıda siyasi ve bürokrat bir araya geldi

Fatma ve Teoman Bekiroğlu çiftinin MHP İl Başkan Yardımcısı olan avukat oğulları Doğan Bekiroğlu; Müşerref ve Şükrü Taşdemir çiftinin güzel kızları Selin Taşdemir`le hayatını birleştirdi. Muhteşem bir organizasyonla gerçekleşen düğün töreninde nikahı Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan kıyarken çiftin şahitliğini ise Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, baro başkanı Tamer Solakoğlu, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yaptı. Bekiroğlu ve Taşdemir aileleri ile genç çifti bu mutlu günde sevenleri de yalnız bırakmadı.

 
YOĞUN KATILIM
Yarımca Kültür Merkezi`ndeki düğün törenine katılanlar arasında; Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Körfez Belediye Başkanı Yardımcıları, MHP İl Yönetim Kurulu, Körfez ilçe başkanı Yağız Günen, ilçe yönetimi, Dilovası ilçe başkanı Metin Uzunok, bazı ilçe başkanları, AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, yönetim kurulu, ülkü ocakları il ve ilçe temsilcileri, il Kadın kolları başkanı Şirin Aydın ve yönetim kurulu`nun yanı sıra çok sayıda davetli de vardı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ