KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Skandal paylaşımla gündeme gelmişti, istifa etti
Skandal paylaşımla gündeme gelmişti, istifa etti
Güncel
11 Haziran 2019 Salı 17:38
  • 1390
  • 0

Skandal paylaşımla gündeme gelmişti, istifa etti

“Yatmaya geldik bide üstüne para veriyorlar canım belediyem” şeklinde sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özlem Şentürk belediyeden istifa etti.

İzmit Belediyesi’nin iştiraki Bilişim Bayındırlık İnşaat Özel Sağlık Eğitim Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de (BEKAŞ) çalışırken AK Parti’li eski başkan Nevzat Doğan’ın atamasıyla sözleşmeli memur olan Özlem Şentürk, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından tartışma yaratacak bir fotoğraf paylaşmış ve gündeme bomba gibi düşmüştü.

 “Yatmaya geldik bide üstüne para veriyorlar canım belediyem” notu ile birlikte ayak ayak üstüne attığı bir fotoğrafı paylaşan Şentürk’le ilgili İzmit Belediyesi soruşturma başlatmıştı. Bugün gerçekleştirilen İzmit Belediye Meclis toplantısında başkan Fatma Kaplan Hürriyet Şentürk ile ilgili açıklama yaptı. AK Parti Grubu’nun önergesiyle ilgili konuşan Hürriyet, Şentürk’ün istifa ettiğini hakkında yasal işlem başlatıldığını duyurdu.

DİĞER HABERLER

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Körfez İlçe  Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kaymakamlık Hizmet Binası çevresinde yaşayan ve yaz ayları ile birlikte yavruları çıkmaya başlayan, koruma altında k Kırlangıçlar başta olmak üzere kuşların korunması ve rahatlıkla yuva bulmaları için çamlık alana yuvalar bırakıldı. Kaymakamlık Hizmet Binası’nın Doğusunda yer alan çamlık alana bırakılan yuvaların, yabani hayatın önemli bir parçası olan kuşların üremesi ve korunmasında önemli rol oynayacağı açıklandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ