KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Polis abileriyle hayvanat bahçesini gezdiler
Polis abileriyle hayvanat bahçesini gezdiler
Güncel
08 Nisan 2010 Perşembe 13:56
  • 877
  • 0

Polis abileriyle hayvanat bahçesini gezdiler

Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü, Polis Haftası kutlamaları kapsamında 350 öğrenciye hayvanat bahçesini gezdirdi

Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında, ilçede bulunan 8 ilköğretim okulundan toplam 350 öğrenciye, Darıca`da bulunan Boğaziçi Hayvanat Bahçesini gezdirdi. Gezi ve ulaşım masrafarı emniyet teşkilatı tarafından karşılanan etkinlikte, çocukların bir çoğu ilk defa bir hayvanat bahçesini gezme imkanı buldu. Mutlulukları yüzlerinden okunan çocuklar, polis abileri ve öğretmenleri nezaretinde hayvanat bahçesinde adım atmadık yer bırakmadı.

İLK DEFA GEZDİLER
Çayırova Emniyet Müdürü Taşkın Tuncer`in Polis Haftası kutlamaları kapsamında programa aldığı hayvanat bahçesi gezisi, iki gün boyunca devam etti. İlk gün 175, bir sonraki gün 175 olmak üzere toplam 350 öğrenciye hayvanat bahçesi gezdirildi. Şuana kadar sadece televizyonda gördüğü bir çok hayvanı, canlı canlı görme imkanı bulan öğrencilerin, sevinci ve neşesi görülmeye değerdi.

ETKİNLİKLER SÜRECEK
Gezi sonrası bir açıklama yapan Çayırova Emniyet Müdürü Taşkın Tuncer, şunları söyledi: “Çocuklarımıza hayvanat bahçesini gezdirmek, hepimize büyük heyecan verdi. Öğrencilerin büyük bir kısmı ilk kez hayvanları canlı olarak görme ve tanıma fırsatı buldu. Başlattığımız projeler, Polis Haftası etkinlikleriyle sınırlı kalmayacak. Yıl içerisinde yeni projelerimizi devreye sokacağız.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ