KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Gerginlik tatlıya bağlandı
Gerginlik tatlıya bağlandı
Süper Lig
01 Nisan 2010 Perşembe 18:01
  • 639
  • 0

Gerginlik tatlıya bağlandı

Kayserispor maçı sonrası tartışan iki futbolcu barıştı.

Trabzonspor Kulübü, Kayserispor maçında birbirleriyle tartışan savunma oyuncuları Ömer Aysan ve Giray Kaçar'ın karşılaşma sonunda soyunma odasında kimsenin müdahalesi olmadan arkadaşları huzurunda “konuyu tatlıya bağladığını” bildirerek, bu konuda spekülasyonlara gidilmemesini istedi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Ömer Aysan Barış ile Giray Kaçar arasında Kayseri'de oynanan Kayserispor maçı sırasında saha içerisinde kısa süreli bir tartışma yaşandığı ve görüntülerin televizyon ekranlarına da yansıdığı kaydedildi.
Bu tür şeylerin yönetim tarafından tasvip edilmediğinin vurgulandığı açıklamada, şöyle denildi:

“Futbolun heyecanı içerisinde zaman zaman görülebilecek bu tarz olumsuzluklara karşı, elbette ceza yönetmeliğimizde karşılık gelen yaptırım yönetim kurulumuzca uygulanacaktır. Ancak her iki oyuncumuz, maç sonrası soyunma odasında kimsenin müdahalesi olmadan arkadaşları huzurunda bu konuyu tatlıya bağlamışlar ve aralarında büyütülecek bir mesele olmadığını karşılıklı olarak teyit etmişlerdir.

Olay bu aşamadayken özellikle değerli medya mensuplarından beklentimiz, konunun üzerine gereksiz spekülasyonlarla gidilmeden, sürece olumlu katkı yapmaları doğrultusundadır. Herkesin bu sağduyuyla hareket edeceğine inancımız tamdır.”
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ