KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Karşıyaka Koleji tempo yükseltti
Karşıyaka Koleji tempo yükseltti
Salon Sporları
22 Nisan 2010 Perşembe 12:03
  • 863
  • 0

Karşıyaka Koleji tempo yükseltti

Genç Bayarlar Basketbol Türkiye Şampiyonası’nda 164 takım arasından sıyrılıp son 16 takım arasına kalmayı başaran Karşıyaka Koleji, Tekirdağ’da yapılacak olan müsabakaların hazırlıklarına başladı

164 takım arasında 16`ya girdi
Genç Bayanlar Basketbol Ligi`nde birinci olup ilimizi başarıyla temsi eden Karşıyaka Koleji, Balıkesir ilinde yapılan eleme gurubunda şampiyon olup Nevşehir ilindeki final maçlarında ikinci olup Türkiye Şampiyonası final grubuna kalmayı başardı, Karşıyaka Koleji, 11-16 Mayıs tarihleri arasında Tekirdağ`da yapılacak olan Gençler Türkiye Basketbol Şampiyonası`nın hazırlıklarına hız verdi. Antrenör Cengiz Kahraman nezaretinde başlayan antrenmanların temposu yükselmeye başladı.

Rakipler belli oldu
11-16 Mayıs tarihleri arasında Tekirdağ ilinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası`nda ilimizi temsil eden Karşıyaka Koleji`nin rakipleri de belli oldu. Ankara`dan Kalabagücü ve Çankaya Arı Koleji, Adana`dan Botaş ve Ceyhan Belediye, Antalya`dan Alanya Belediye ve Antalya Koleji, İstanbul`dan Pamuk, Beşiktaş, İÜSK, Fenerbahçe ve Galatasaray, İzmir`den İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Bornava Belediye, Kayseri`den Panküp Kayseri Şekerspor, Tekirdağ vizesi aldı.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ