KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Bebe Mağazası’nın sahibi Ali Sağlık DP’ye üye oldu
Bebe Mağazası’nın sahibi Ali Sağlık DP’ye üye oldu
Siyaset
22 Nisan 2010 Perşembe 15:59
  • 1504
  • 0

Bebe Mağazası’nın sahibi Ali Sağlık DP’ye üye oldu

ANAP’ın eski il yöneticisi Gakkar Aygün’ün yeğeni ve Bebe Mağazası’nın sahibi Ali Sağlık, DP’ye üye oldu

Demokrat Parti İl Teşkilatı haftalık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı öncesi üye katılımı töreni yapıldı. İzmit`tin tanınmış esnaflarından Bebe Mağazası`nın sahibi Ali Sağlık, DP`ye üye oldu. Hayatında ilk kez bir siyasi partiye üye olduğunu söyleyen Ali Sağlık, üye kayıt formunu il başkanı Ercüment Şahin ve il başkan yardımcısı Halil İbrahim Şahin, nezaretinde imzaladı.

GAFFAR AYGÜN`ÜN YEĞENİ
ANAP`ın eski il yöneticilerinden Gaffar Aygün`ün yeğeni olan Ali Sağlık`ın, DP`yi tercih etmesinde Halil İbrahim Şahin`in etkisinin olduğu bildirildi. Daha sonra toplantıya geçildi. Haftalık çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan Şahin, şunları söyledi: “Partimize olan ilgi her geçen gün artıyor, bu durum bizi mutlu ediyor. AKP iktidarı ile Türkiye her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

İŞSİZLİK GİDEREK ARTIYOR
Kocaeli`de İŞKUR`a kayıtlı işsiz sayısı 2008 yılında 38 bin 194 iken, 2009 yılı sonunda bu rakam 63 bin 311`e yükseldi. Sadece kayıtlı işsizlerin yüzde 65 oranında arttığı görülüyor. Bir o kadar da kayıtlı olmayan işsizler var. Yine ilimizde çarşı pazar fiyatlarında da inanılmaz artışlar görülüyor. DP teşkilatlarında, her alanda ve her konuda çözüm üretecek, bilgi ve beceriye sahip kadrolar bulunuyor. DP, bu kötü gidişe dur diyecek ve ekonomiyi yeniden ayağa kaldıracak.”

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ