KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Soylu: 3 çocuk yetmez!
Soylu: 3 çocuk yetmez!
Güncel
12 Kasım 2012 Pazartesi 11:30
  • 1432
  • 0

Soylu: 3 çocuk yetmez!

AKP Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Mümin Büyükkaya'nın oğlu Özgür Büyükkaya’nın şahitliğini yaptığı nikahta, genç çifte ‘3 çocuk yetmez, siz çok çocuk sahibi olun’ tavsiyesinde bulundu

AKP Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AKP`lileri ziyarete geldiği gün ayağının tozuyla eski Doğruyol Partisi (DP) Derince İlçe Başkanı Mümin Büyükkaya'nın oğlu Özgür Büyükkaya`nın nikahında şahitlik de yaptı. Soylu, başbakan Erdoğan`ın 3 çocuk sözüne gönderme yaparak genç çifte “3 çocuk yetmez, siz çok çocuk sahibi olun” tavsiyesinde bulundu.

 
ŞAHİTLİK YAPTI
Eski DP Derince İlçe Başkanı Mümin Büyükkaya ile Zeynep Büyükkaya'nın yakışıklı oğulları Özgür Büyükkaya; Nevzat Şahiner ve Aynur Şahiner çiftinin zarif kızları Merve Şahiner`le Dolphin Yunus Emre Nikah Salonu`nda gerçekleşen törenle hayatını birleştirdi. Genç çiftin nikahını, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar kıyarken çiftin şahitliğini ise genel başkan yardımcısı Süleyman Soylu`nun yanı sıra AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, eski milletvekili Hikmet Erenkaya, Müzeyyen Ertuğ Koşar, Ali Genç, Hasan Basri Ergül ve Abdullah Köktürk yaptı. 
 
3 ÇOCUK YETMEZ
Başkan Alemdar, nikah akdinden sonra genç çifte ömür boyu mutluluk dileyerek evlilik cüzdanını yeni evlilere takdim etmek üzere Soylu'ya teslim etti. Soylu da Merve-Özgür Büyükkaya çiftine hayırlı olsun diyerek, “Bu evlilik herkese örnek olsun. Başbakanımız üç çocuk istiyor ama siz daha çok çocuk sahibi olun. Anne ve babalarınızı torun sevgisine boğun” tavsiyesinde bulundu. Konuşmasının ardından evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim eden Soylu, takısını takmayı da ihmal etmedi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ