KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Soysal ilk kitabını tanıttı
Soysal ilk kitabını tanıttı
Güncel
17 Aralık 2012 Pazartesi 17:00
  • 1088
  • 1

Soysal ilk kitabını tanıttı

İlimizde uzun yıllardır gazetecilik ve köşe yazarlığı yapan Mevlüt Soysal, kendisinin yazdığı pazar yazılarından derlenen ve KYÖD Yayınları tarafından çıkarılan ‘Tırnak İçinde’ isimli kitabını tanıttı

İlimizde uzun yıllardır köşe yazarlığı yapan Mevlüt Soysal, ilk kitabı olan ‘Tırnak İçinde`yi yapılan basın toplantısıyla tanıttı. Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) tarafından desteklenen ve KYÖD Kültür Yayınları adı altında çıkan kitabın basın toplantısı KYÖD`de gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısına KYÖD  Başkanı Haşmet Belen, kitabın yazarı Mevlüt Soysal`ın yanı sıra çok sayıda gazeteci arkadaşı da katıldı. 

 
KYÖD`ÜN 9. KİTABI
Bu kitabın KYÖD Yayınları tarafından çıkarılan 9. Kitap olduğunu ifade eden KYÖD Başkanı Belen, “Biz göreve geldiğimizden bu yana çıkardığımız 2. kitap olacak ancak bu KYÖD`ün 9. kitabı. Mevlüt Soysal benim de keyifle okuduğum köşe yazarlarından bir tanesidir. Biz dernek olarak kültür faaliyetlerine büyük önem veriyoruz. Kendisinin de bu yolda emin adımlarla yürüyeceğini biliyor ve kendisine güveniyoruz” ifadesini kullandı. 
 
21 ARALIK`TA KOKTEYL
21 Aralık`taki kokteyle herkesi davet eden Belen, “21 Aralık saat 17.00`de kitabımızın hem tanıtım kokteyli hem de imza töreni yapılacaktır. Herkesi buraya davet ediyoruz. Bunun yanı sıra bu kitap bin adet basıldı ve dağıtımı da yapılacak. Ancak KYÖD yayınları kitapçılarda ücretli olarak satılmıyor. Bu kitabı ve bundan sonra gelecek kitapları en önemli işler olarak görüyoruz. Biz bu konularda olabildiğince destek sağlamaya çalışacağız” dedi. 
 
2. KİTAP HAZIRLIKLARI
Kitabın nasıl oluştuğunu anlatan kitabı yazar Soysal ise “Şakir Balkan`ın kitabının kokteylinde Haşmet Bey ile konuşurken bir teklif üzerine yola çıktık ve bu kitabı oluşturduk. Bu kitapta hayata dair benim hikayelerim bulunuyor. Kitapta siyaset yok. Bunun yanı sıra ikinci kitabım olacak olan romanım üzerinde de çalışıyorum ama 2013 yılına yetişmeyecek sanırım” şeklinde konuştu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ