KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Şükrü Karabalık’tan hayırlı bir ziyaret
Şükrü Karabalık’tan hayırlı bir ziyaret
Güncel
09 Aralık 2011 Cuma 15:36
  • 1133
  • 1

Şükrü Karabalık’tan hayırlı bir ziyaret

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, kutsal topraklardan dönen Kocaeli Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu’nu makamında ziyaret ederek tebrik etti

Hac görevi nedeniyle gittiği kutsal topraklardan dönen Kocaeli Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, tebrik ziyaretlerini almaya devam ediyor. Sönmezoğlu bu kez Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık`ı ağırladı. Karabalık, Sönmezoğlu`na hayırlı olsun dileklerini ileterek, “Vatandaşlarımızın kutsal topraklarda hac farizesini yerine getirmek için yaptığı ibadette, onlara rehberlik ederek sağlık ve afiyet içinde görevinize dönmeniz bizleri mutlu etmiştir. Sizin ve tüm hacılarımızın hacılığını Allah kabul etsin” dedi.

 

 

ÇOK MEMNUN OLDU
Belediye başkanı Şükrü Karabalık`ın ziyaretinden memnunluk duyduğunu belirten müftü Sönmezoğlu da, “Bu nazik ziyaretiniz ve anlamlı düşünceleriniz için teşekkür ederim. Kutsal topraklarda milletimizin birlik, beraberliği ve huzuru için bol bol dua ettik. Rabbim herkese kutsal topraklara giderek o manevi duygu selini yerinde yaşamayı nasip etsin” dedi. Ziyaret hoş bir havada çayların içilip, hac anılarının paylaşılmasıyla devam etti.

 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ