KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Tahsin Özbek’ten esnafa sağlık indirimi
Tahsin Özbek’ten esnafa sağlık indirimi
Güncel
18 Aralık 2012 Salı 10:52
  • 1201
  • 0

Tahsin Özbek’ten esnafa sağlık indirimi

Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi ile Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği sağlık protokolü imzaladı. Böylece oda üyeleri ve birinci derece yakınları hastaneden indirimli sağlık hizmeti alacak

Derince`de uzun yıllardır sağlık hizmeti vermekte olan, aynı zamanda İzmit merkezde de tıp merkezi bulunan Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi ile ilimizin köklü kuruluşlarından Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği sağlık anlaşması yaptı. Esnaf odası başkanı Kadir Durmuş, odalar birliği başkanı Kemal Kaya ve Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi Genel Müdürü Dr. Süheyl Pozantı, halkla ilişkiler birimi sorumluları Simla Ortaca, Müge Gündüz ile check up sorumlusu Ceyda Söyle`nin katılımıyla imzalanan protokol, esnafa bir çok avantaj sağlıyor.

 
HERKES MEMNUN KALDI 
Protokole göre; esnaf ve sanatkarlar odası başkanları, yönetim kurulu, oda üyeleri ve birinci derecede yakınları Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi`nde tüm sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanacak. Sağlık anlaşmasının sağladığı aynı imkanlar İzmit Belsa Plaza karşısında hizmet veren Tahsin Özbek Tıp Merkezi`nde de geçerli olacak. Hastane genel müdürü Dr. Süheyl Pozantı, “Kentin en büyük kuruluşlarından birinin üyelerine hizmet vermekten mutlu olacağız” dedi. Her iki tarafı da memnun eden anlaşmanın yapılacak işbirliklerinin ilk adımı olduğu belirtildi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ